Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót válasszam?

Melyik autót válasszam?

Figyelt kérdés
Most tervezem lecserélni a jelenlegi autómat és olyan 4Milliót szánnék a következőre (4.5M a maximum, de ennyit már nem szívesen adnék ki). Közepes méretű, kedvező fogyasztású (4-6l városban) kényelmes autóban gondolkodom. Elsősorban városban használnám. Amiket néztem: BMW 218d (2015-ös), Mazda 3 2.2D vagy 1.5D (2016), Lexus Ct (2013). Árban a BMW a legkedvezőbb és a Lexus a legdrágább. A Mazda 3 tetszik a legjobban, viszont erről azt olvastam, hogy rozsdásodik (nem tudom mennyire igaz), a Lexus tetszik és nagyon jó, hogy automata, viszont ez a legdrágább és csak öregebbet tudnék venni, a BMW-vel meg annyi a problémám, hogy egyterű és ezért ez a legkevésbé tetszetős számomra.

2021. dec. 26. 15:00
A kérdező szavazást indított:
Lexus
BMW
Mazda
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Lexus.
2021. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Beviz Elek ***** válasza:
84%

Ha elsősorban városban használnád akkor miért dízeleket nézel?? Az alapján vegyél autót hogy mire használod, be pedig az alapján hogy ennyiből mit tudsz venni és tetszik is.


Városba nem kérdés hogy a hybridet venném. Lexus CT, Toyota Auris, Toyota Prius P3

2021. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Lexus. Egy egyterű nem egészen az a klasszikus BMW pláne hogy első kerekes.
2021. dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
3-as, szerinted a kérdeződ mennyire érdekli az, hogy hol kapar a gép? :D
2021. dec. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Egy biztos, ne dízelt nézz. Városba minek? A rozsdás Mazda 20 éve igaz volt, de különben dettó ugyanúgy rohadnak, mint minden más. Egy 2016-ossal nem lesz ilyen gondod még 2036-ig biztosan. De ha Mazda és város, akkor mindenképpen benzines.


Én a helyedben egy hibrid Lexust vagy Toyotát néznék. Városban azok a tutik.

2021. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan 4Millió körül TOYOTA Avensist vennék.


[link]

[link]

2021. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!