Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót válasszam a...

Melyik autót válasszam a kettő közül? Többi lent

Figyelt kérdés

Ez a két járgány lenne amik közt választanom kellene, mind a kettő automataváltós.


Renault Clio 1.6 16V privilege (2006/5 (III. széria))


Opel Astra H Caravan 1.8 Cosmo (2005/6)


Ki melyiket választaná okait és tapasztalatokat is szívesen fogadok.



2021. okt. 23. 12:37
A kérdező szavazást indított:
Renault Clio
Opel Astra H
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem már volt Renault de más típus,nagyon kényelmes,nagyon tágas,nagyon megy,de soha többet Renault!Ha 1 valami be.arik akkor utána sorra minden,és sokba kerül,Opel szerintem sokkal jobban megéri
2021. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Igen, inkább a H Astra, a Renaultok elrktronikaja kész káosz.
2021. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Astra,nem is kérdés.


Nekem 1.6os Astra SW van,meg vagyok elégedve.Ha odafigyelsz rá,nem hajtod szét,mint az állat,kötelező cseréket megcsinálod (olaj,szűrők...),sok gondod nem lesz vele.Persze az autó előélete ismeretlen.Renaultakról nincs tapasztalatom,de az Astra jóval nagyobbmint egy Clio...

2021. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Astra.
2021. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Astra
2021. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

A Clio elektroniájával az égvilágon semmi nincs. Az 1.6 16v motorral meg igazi sleeper. Én biztos a Cliót venném, baromi jó auto, főleg ezzel a motorral.

Viszont az Opel mellett szol, hogy anno a Cosmo felszereltség annyi extrát magába foglalt, hogy a 3as BMW-k, Audi A4esek, stb nagy része elbújhatott. Tényleg a full full kategória.

2021. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Misike21 válasza:
Astra megbìzhatòbb nem is kérdés
2021. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!