Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Micra 2004, 1.2 jó...

Nissan Micra 2004, 1.2 jó vétel lehet?

Figyelt kérdés

Eredetileg Toyota Yarist szerettem volna, de abból főleg 1.0-ás motorral árulnak, ahogy látom hiánycikk a használtak között az 1.3-as Yaris. Max.500.000-et tudok szánni az autóvételre, ezért olcsóbbakat is néztem, így akadtam rá a Nissan Micrára.

Szerintetek a 2004/4-es, benzines, 1.2-es jó választás lenne? Megtekintésnél mire kell figyelni nála?



2021. dec. 28. 09:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Persze,akkora is a közönség :D


"Ez ugyanakkora ostobaság, mint az, hogy az autópályamenet 5500-as fordulatot jelentene."


Ezen még azóta is röhögök. Hogy tudsz ekkora baromsagokat írni?

2021. dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 krwkco ***** válasza:
76%

#11

Egy mai autónál, még akkor is ha kis teljesítményű, benzines és ötsebességes, a 130 kmh-nak nem 5500-as, hanem kb. 4000-es fordulat felel meg a váltóáttétel miatt.

2021. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Már megint meghazudtolok a tényeket? :D Nyilván az a valóság, amit te a foteledből kitalálsz és nem az, amit az autó csinál az autópályán te agytröszt
2021. dec. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 krwkco ***** válasza:

#13

Milyen tényeket? Te mit tartasz ténynek ebben a konkrét kérdésben: tipikus fordulatszám 130kmh-nál?

2021. dec. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Szerintem ne szívj ma mar többet
2021. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Krwcko itt vagyok mint közönség. És döntök. Te egy f@sz vagy. Akkora baromságokat firkálsz a kérdések alá, hogy ha meglatom a neved pörgetek is tovább. A neved az agyhalàl szinonímája!

Semmit se tudsz felmutatni szakmai téren, csak általánossàgokat puffogtatsz.

2021. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 krwkco ***** válasza:

#16

Értem én, hogy utálsz engem. Ha ehhez van kedved, részemről OK. Ha jól sejtem vitatkoztunk is párszor.

De ha én nem mutatok fel semmit, akkor a fenti egyzöldkörös vitapartneremről mi a véleményed? Ő konkrétan milyen szakmai érvet mutatott fel a vitánkban?

2021. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Neked a szazalékos érték a mérvadó egy válasznál? Ehhez csak gratulalni tudok. Persze, hogy nincs sok zöld köröm", mivel 2 napja vagyok regisztralva ezzel az accounttal és elég keményen sorozom az oltásellenes birkákat.


Én saját tapasztalatot mondtam, mellesleg 2 rokonomnak is ugyanilyen autója van, egyiknek azg évjárat us ez, ugyanezeket tapasztalta. Itt csak te hazudozol és hiszed azt, hogy te sz.rtad a spanyop viaszt

2021. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 krwkco ***** válasza:

Sajnálom, hogy az "egyzöldkörös" félreérthető volt én ezt nem minősítésként használtam. Hanem azonosításként. A zöld körök száma az egyetlen objektív információ, amivel az anonim hozzászólókat meg lehet különböztetni. Álmomban sem gondolnám, hogy annak van igaza, akinek több zöld köre van.

Viszont aki az alábbi érveket használja, arról nem gondolom, hogy igaza lenne:

"Ennek a demagóg értelmetlen írogatásnak mi értelme? Mert az látszik, hogy nem értesz a kocsikhoz, de még a tényeket is meg akarod hazudtolni :D Ember, vannak bajok"

"Ezen még azóta is röhögök. Hogy tudsz ekkora baromsagokat írni?"

"Már megint meghazudtolok a tényeket? :D Nyilván az a valóság, amit te a foteledből kitalálsz és nem az, amit az autó csinál az autópályán te agytröszt"

"Ez komoly? Szerintem ne szívj ma mar többet"

Ezek voltak a "szakmai" érveid az 5500-as fordulat és az előzési lehetőségek száma mellett.

2021. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ezek nem szakmai érvek voltak, ezt te is tudod, hanem a te szakmaiatlan idiótasagodra való válasz. A saját taoasztalataimat, amit a kérdező is kérdezett, előtte leírtam. Te nem, abszolút semmit nem tettel hozzá, szimplán az én válaszomra reagáltal, és arra is teljesen értelmetlen hazugságot
2021. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!