Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ereszt a hátsó gumim, mi lehet?

Ereszt a hátsó gumim, mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Keveset vagyok otthon munkámból kifolyólag, így ritkán látom és használom az autóm, de mikor otthon vagyok mindig szükség van rá.


A problémám a következő. Mikor hazaérek az első utam mindig a kútra vezet, mert annyira leereszt a jobb hátsó gumim h nem lehet vele közleledni. Fújok bele, és amíg otthon vagyok 4-5napig semmi baja, vagy gondolom lassan ereszt de nem feltünő, viszont amikor elutazom és 1-2 hét után megyek haza ugyanez a dolog fogad h teljesen lapos a gumi.


Igen, tudom tudom viszem majd gumishoz csak annyira elfoglalt vagyok h nem nagyon fér bele, illetve a közelben sincs annyira ilyen ami van az is akkora tud időpontot amikor nem vagyok otthon.


Mennyire veszélyes így közlekedni vele?(nem lapossal, hanem a felfújt de valószínú hibás gumival) Mi lehet a gond?


Köszönöm a választ!



2021. dec. 29. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Lehet egy lassú defekt vagy csak maga a szelep hibás már.

Pár ezer forintért megcsinálja a gumis.


Ameddig felfújod és úgy használod, sok gondod nem lehet vele. Max annyi, hogy 3 naponta jársz a benzinkútra :d

2021. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
A gumis megcsinálja kb 10 perc alatt és 2500 ft.
2021. dec. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krwkco ***** válasza:
89%
A szelep hibáját úgy lehet látni, ha teszel egy kis nyálat vagy szappanos vizet a nyílására. Ha buborékol, akkor ott ereszt.
2021. dec. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 veterán vas ***** válasza:
42%

Legközelebb amikor a kúton jársz, teszel bele egy új szelepet és felfújod.

Ha két hét elteltével jó, akkor megoldottad, ha még mindig ereszt, akkor nem a kút felé kanyarodsz, hanem a gumishoz.


Mifelénk kb. negyedóra és 2000Ft.

2021. dec. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt olyan "lassú" defektem ami csak akkor eresztett, ha a kérék egy bizonyos pozícióban állt. Nem volt egyszerű rájönni mi a defekt oka. Első próbálkozásra a gumis sem találta meg a hiba okát. Csavar vagy szög sem volt benn. De szerintem is szelep ellenőrzés, gumis, jobb megoldás erre nem nagyon van.
2022. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!