Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok, ti hogyan/milyen...

Brandon41 kérdése:

Motorosok, ti hogyan/milyen eszközökkel véditek a motorotokat? Használtok egyáltalán valami védelmet újonan vásárolt motornál?

Figyelt kérdés

2022. jan. 3. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Naptejjel kenegetem a kipufogót...
2022. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit.

Melóba járok vele többnyire. Otthon is és a munkahelyen is zárt helyen parkol.


Ha elmegyek néha motorozni, akkor meg rajta ülök. Szóval, csak nem lopják ki alolam... 😃

2022. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem használtam semmit. Próbáltam árnyékban parkolni és otthon garázsban pihent.
2022. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jól van egyeske kenegessed csak a kipufogódat, de néha magadat is kend be, hát ha akkor kevésbé süt meg a Nap. Akkor talán majd hasznos választ is tudsz majd adni. Ha mégis sikerülne akkor ne tartsd magadban.
2022. jan. 3. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Bukógombák, generátor fedél védő, illetve nekem a tankon bagster bőr van, amire rámegy a tanktáska.

Vagy erre gondoltál(?):

Nem mondom azt, hogy agyonmosom a gépet, de egy egy bogaras nap után le szoktam mosni, vagy ha elkap az eső és összesérozza.

A műanyag részeket waxolom ( fényezett idomrészek), a matt műanyagokat műanyagápolóval kenem, az esetlegesen összecsuvázódott dolgokat WD40el szoktam tisztítani.

Láncot akkor fújom amikor fényesednek a görgők, 1500kmként vagy kerozinnal ( éljenek a pilóta haverok! ) vagy lánctisztítóval lepucolom. Idény végén az elsőfogaskerék házát kicsuvázom - plusz ilyenkor kiszedem a fékbetététeket és féktisztítóval mindent lepucolok.

2022. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!