Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes beruházni méregdrága...

MARTIN:) kérdése:

Érdemes beruházni méregdrága álomfelnire az ebay-en?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy se beregisztrálva és még követni se követem az ebay termékeit. De ahogy keresgéltem a felniket, megtaláltam a kedvencemet és hát egyből az jut eszembe, hogy ez túl szép, hogy igaz legyen, bár ne legyen igazam, de légyszi szóljatok hozzá, mert nekem picit gyanús a kereken 100%-os feedback. Ja és maga a felni is túl szép, hogy igaz legyen, bár ennyi pénzért ennek is kéne lennie :D tudjátok, rögtön az jutott eszembe, hogy van az a mém, hogy idézem: rendeltem egy jachtot ebayen 150 millióért és egy négyzetmilliméteres jachtos kulcstartó jött helyette xD.

Szóval az én fejemet mindig az a hír járja, hogy ilyen oldalakon nemnagyon szabad drága dolgokat venni...

Valaki rendelt már felnit ebayen, egyáltalán van mitől félni és ti vettetek már "drága" cuccokat innen, vagyis kockázattal?

És ha tényleg minden jó, amit keresek, hogy szép és úgymond jó, hogy ennyi az ára, de a szállítás mennyi és hogy igazából nagynehezen felregisztrálok az oldalra és a paypal-ra, kosárba teszem, fizetek és ennyi, majd egy hónap múlva kezeim között tudhatom vagy hogy zajlik ez? :D

Köszönöm, hogy elolvastátok, előre köszönöm tanácsaitokat!



2022. jan. 5. 03:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, megy a keresgélés tovább :D
2022. jan. 5. 17:10
 12/14 anonim ***** válasza:

De az is ott van feltüntetve hogy mennyi a szállitási díj és azt is előre kell utalnod , a nélkül szóba se állnak vekled.

Meg jól irják azt hogy itthon még nagyon sokat kell ráfizetned.

2022. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy ez gyári... inkább csak ahhoz hasonló másolatnak tűnik. Ráadásul középkupak sincs hozzá. Ha ott lenne a cikkszáma, megnéztem volna neked, hogy itthon számlával garanciával mi az ára.

Ahogy írtam fentebb, jól gondoltam, hogy nem kevés a szállítási költség. Ráadásul UK, azaz erre még a vám és áfa is rájön. Majdnem fél milla lesz, mire ez hozzád kerül.

Ez pl nagyon hasonló, szintén replika felni, és áfás áron jóval olcsóbban nálad van: [link]

2022. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen-igen na ez a másik amit hónapok óta nézegetek és még képen is csúnya, ráadásul ömlik róla hogy retusált és még amin az autón látható eredeti 20-as gépkönyvből kiszedett szintén retusált holografikonolt kép sugároz, szinte ordít, hogy azt a pénzt inkább tegyem a mikróva utána egyem meg egészbe :DD
2022. jan. 5. 18:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!