Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes beruházni méregdrága...

MARTIN:) kérdése:

Érdemes beruházni méregdrága álomfelnire az ebay-en?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy se beregisztrálva és még követni se követem az ebay termékeit. De ahogy keresgéltem a felniket, megtaláltam a kedvencemet és hát egyből az jut eszembe, hogy ez túl szép, hogy igaz legyen, bár ne legyen igazam, de légyszi szóljatok hozzá, mert nekem picit gyanús a kereken 100%-os feedback. Ja és maga a felni is túl szép, hogy igaz legyen, bár ennyi pénzért ennek is kéne lennie :D tudjátok, rögtön az jutott eszembe, hogy van az a mém, hogy idézem: rendeltem egy jachtot ebayen 150 millióért és egy négyzetmilliméteres jachtos kulcstartó jött helyette xD.

Szóval az én fejemet mindig az a hír járja, hogy ilyen oldalakon nemnagyon szabad drága dolgokat venni...

Valaki rendelt már felnit ebayen, egyáltalán van mitől félni és ti vettetek már "drága" cuccokat innen, vagyis kockázattal?

És ha tényleg minden jó, amit keresek, hogy szép és úgymond jó, hogy ennyi az ára, de a szállítás mennyi és hogy igazából nagynehezen felregisztrálok az oldalra és a paypal-ra, kosárba teszem, fizetek és ennyi, majd egy hónap múlva kezeim között tudhatom vagy hogy zajlik ez? :D

Köszönöm, hogy elolvastátok, előre köszönöm tanácsaitokat!



2022. jan. 5. 03:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
16 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Drága dolgot itthon még pluszban vámolnak, áfáztatnak, számold át, hogy úgyis megéri-e neked.


De általánosságban jellemző, hogy ami túl szép, hogy igaz legyen, az általában nem is az.

2022. jan. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Itthon is tudsz venni.
2022. jan. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a szállítási díjjal, vámmal, áfával együtt már nem lesz olyan olcsó.

De ezek ugye mind attól függenek, hogy pontosan honnan rendeled.


És persze az is benne van a pakliban, hogy átverés.

2022. jan. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Küldj egy linket hogy tudjunk róla mondani valamit. Az ebay nem egy sajátmárkás Aldi, az ebay olyan mint a vatera. Online piactér és mindenki felrakhatja a saját termékeit, hogy az a felrakott termék egy olcsó utánzat vagy eredeti az már egy másik kérdés.

Az ebay véd téged, ha nem azt kapod amit írtak akkor visszacsinálhatod a bizniszt, de fontos hogy figyelj a részletekre. Pl az Advan Racing és az Advan Racing style felni nem ugyanaz…


Nem érdemes beruházni felnire, nem termel hasznot. Ettől függetlenül én is mindig veszek…

2022. jan. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
eBay-ről csak megbízható eladótól szabad venni. Az eladó hol van? EU-n belül, akkor nincs gond, Kínából nem rendelnék ilyet.
2022. jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Küld el a linket.

Felnit nem, de sok minden mást vettem már ebay-en, minden rendben volt. Azt kaptam amit rendeltem. (Még kínai eladótól is több tízezer Ft-os fejegységet is)

Egyébként a szállítási költséget is látnod kellene

Ha nem bízol a netes vásárlásban, vegyél lerúgott, háromszor hegesztett felnit facebook-on a magyar fusizóktól, ahol garanciával, reklamációval elmehetsz a sóhivatalba

2022. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nagy, nehéz cuccnak a szállítása külföldről valószínű nem két fillér. Én is néztem már onnan felniket, de sokszor a szállítás majdnem annyiba kerülne pluszban, mint maga a termék. Vám csak akkor van ha EU-n kívülről rendelsz.

Amúgy én is szoktam rendelgetni ebayről, aliról. De soha nem drága cuccokat, hanem inkább kis apróságokat. A legdrágább rendelésem jó ha a 10.000Ft-ot elérte.

2022. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Itt volna a kiszemelt ritka felni, mellesleg itthon ilyen nincs:

[link]

2022. jan. 5. 14:15
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Sima replica felni, kétlem, hogy ne lehetne találni valamelyik neppernél nálunk

Egyébként:

Shipping:

GBP 118.78 (approx. 51,779.52 HUF) Expedited Shipping to Hungary | See details


Located in:

Preston, United Kingdom

2022. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Beviz Elek ***** válasza:
68%

Átveréstől nem kell félned, nem fog téglát vagy kulcstartót küldeni a felni helyett, csak legyél tisztában vele hogy nem eredeti hanem felnik, hanem másolatok aminek nem tudjuk milyen a minősége.


Az áron felül vámmal és postával kell számolnod.


[link]

2022. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!