Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem nyílik ki a csomagta...

Miért nem nyílik ki a csomagtartó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a kellemetlen helyzet áll fent ,hogy nem nyílik ki a csomagtartó. Reggel mentem vásárolni és minden rendben volt. Ki is nyílt aztán bepakoltam de mikor hazaértem kb 10 perccel rá már nem nyílt ki. Az autó Mercedes CLK 320 W208 1999-es. Próbáltam a középkonzolról és távirányítóval plusz a kis fém viszonyító kulccsal is. Egyik sem használt. Minden más nyílik és záródik rendesen. Vettem zárolajozó sprayt fújtam bele vártam néhány percet de úgy sem működött. Elvileg el kellene forognia a zárban a kulcsnak de nem bírom még fogóval sem fordítani. Beletörni viszont nem akartam. Ötlet mivel próbálkozzak még?

2022. jan. 6. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Berohadt, mert nem volt használva. Hátsó ülés felől nem lehet behatolni?
2022. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam hátulról. Sajnos a csomagtartóból lehetne ledönteni a hátsó ülés sort. Van egy rés az első segély doboz tartó helyén onnan próbáltam bebotorkálni de nem tudtam oldani az üléseket.
2022. jan. 6. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Garantált siker:

[link]


Teljesen függetlenül, tényleg:

karosszéria javítást vállalok! fő utca 10.

2022. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"nem bírom még fogóval sem fordítani" jaj, ilyet ne csinálj, beletöröd! Azt olvastam, hogy csak 45°-al kell elforognia a kulcsnak, majd be kell nyomi
2022. jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne zárolajzót, hanem csavarlazítót vagy WD-40-et fújj bele a kulcsnyílásba és hagyd egy darabig hatni. A nyitókallantyú nincs beragadva?
2022. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vigyáztam ,hogy ne törjön bele de ez semennyire sem fordul el sajnos. :/ wd40et is próbáltam de egyelőre sikertelen.
2022. jan. 6. 14:23
 7/8 krwkco ***** válasza:
Azt próbáltad, hogy lenyomod a fedelet, miközben a kulcsot elfordítod? Esetleg becsukáskor beszorult valami a csomagrész, ami feszíti a fedelet és a zárat.
2022. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Néhány update. A kulcs már biztosan nem fog működni... Próbáltam minden lehetőséget. Rájöttem közben, hogy elektronika hiba van. Teker a kompresszor de nem nyitja. Próbáltam tölteni az akkuba az sem segített. Biztosítékot néztem azok is jók. Megpróbáltam lehúzni azokat is de úgy sem.
2022. jan. 8. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!