Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vectra B Caravan, Csomagt...

Opel Vectra B Caravan, Csomagtérajtó nem nyílik?

Figyelt kérdés

Nem szeretne kinyílni a csomagtérajtóm!


!Figyelem! A következő sorok nem a kérdést tartalmazzák, csak a történetet. Csak az olvassa el, aki nagyon unatkozik, és le akar fáradni.


Mai napon kihoztam két hét egyhelyben állás után a kocsit, mert elmentem bevásárolni. Több helyen is voltam. Az első megállómnál leparkoltam, megvettem onnan ami kellett, kinyitottam az ajtót, beraktam azt, ami kellett, lecsuktam az ajtót. Beültem a kocsiba, tovább mentem. Megállok a "madaras Tesco" paroklójában, bevásárolok, tolom ki a megrakott bevásárlókocsit, megyek az autóhoz. Nyitom a csomagtérajtót (kézzel mert xar a központi zár IS). Nem nyílik. Még próbálgattam 2-3x, aztán feladtam. Akkor nyitom a bal hátsót, hajtom az üléseket, berakom onnan, mert még mindig nem nyílik. Visszahajtom az üléseket. Beszállok az autóba. Hazamegyek. Kiszállok az autóból. Megyek a kocsi hátjulához, megpróbálom kinyitni a csomagtérajtót kézzel (mert még mindig nem működik a központi zár). Nem nyílik. Akkor megint bal hátsó, megint ülések, kiveszem az árucikkeket. Beviszem. Leteszem. Kimegyek. Megnézem megjavult-e a zár, nyitom kézzel (mert az a rohadt központi zár még mindig nem jó). Nem javult meg. Akkor bemászok a kicsi-kocsiba előről, a csomagtérbe. Mindenféleképpen próbáltam már, (de én, mint autób#$@, finoman kezeltem a kocsit) de nem nyílik. Nyilván az egész zár lesz a felelős mindezért. De azt hogy szedjem ki? Mert a burkolatot csak nyitott ajtónál lehet levenni, kivágni a kárpitot meg nem túl igényes, főleg hogy el szeretném adni az autót (nyilván mindent megcsinálok rajta, egy szép, patentosan működő autót szeretnék kínálni).


Itt ér véget a fárasztó rész.


Itt kezdődik a rendes kérdés.


A csomagtérajtóm egyik pillanatról a másikra beadta a kulcsot. Csak a hátsót üléseken keresztül tudok hozzáférni az ajtó hoz. Próbáltam óvatosan "kipattintani", próbáltam befújni körülötte, hátha csak beragadt. Mivel az előzőek nem működtek, ezért a zárt gondolom gyanúsítottnak.

De a zárhot hogy férjek hozzá? Tudtommal csak úgy tudom levenni a kárpitot, ha ki van nyitva az ajtó.


Valaki nyitott már ki belülről csomagtérajtót?

Vagy szedett már ki zárat/kárpitot belülről?


Kérem CSAK rendes emberek írjanak, nem kérek idióta válaszokat.



2020. máj. 3. 01:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!