Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szilentben az átmenő csavarnak...

Krisszalai kérdése:

Szilentben az átmenő csavarnak mindig van holtjátéka? Teljesen új. Az autón ez a hátsó alsó keresztlengőkar. A rugótányérnál megemelve a kerék enyhén mozog, ha vele szemben leguggolva 3 és 9 óránál fogva mozgatom. A másik oldalt még nem néztem.

Figyelt kérdés

2022. jan. 6. 18:04
 1/4 crudy ***** válasza:

Mindig van, igen.


Ha kézzel mozog a kerék az nem jó. Ha teljesen új a szilent, akkor nem lett meghúzva a csavar, mindenesetre a csavarnak könnyen át kell mennie a szilenten különben szerelhetetlen lenne.

2022. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem tudom miért mozog, a helyzet az, hogy a szervizben cserélték a lengőkart, majd úgy megtépték a csavart, hogy az alsó lengőkarra hegesztett anyából kihozta a menetet. Most ráhúztam ideiglenesen egy anyát, de a kerék mozog kicsit. Remélem csere után nem fog.
2022. jan. 6. 20:22
 3/4 crudy ***** válasza:
Visszavinném a szervízbe, mert ez lengőkar cserét von magaután, nyilván garanciára.
2022. jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicseréltem az átmenő csavart, anyástul (levágtam) és most stabil. Köszi a reagálást.
2022. jan. 7. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!