Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A sport kipufogódob mennyit...

A sport kipufogódob mennyit változtatna a hangján?

Figyelt kérdés

Félreértések elkerülése végett előre leszögezném, hogy nem vagyok az a hülyegyerek, aki azért akar sportkipufogót, hogy ordítson, durrogjon, csattogjon, hanem egy normális mormogós hangot szeretnék, amit akár meg is néznek és a rendőr sem állít meg/köt bele, plusz még oltári nagy teljesítmény növekedést sem várok el, csak is kizárólag a hang érdekel.


Van egy 2005-öt 1.4-es benzines Cordobám, és szeretnék rá csináltatni sport kipufogó dobot. Ha csak a hátsó dob van kicserélve, de a gyári középdob megmarad, ennél az autónál sokkal mélyebb és nem fülsértően, de hangosabb lesz a hangja? Mert vannak videók, ahol csak a hátsó dob van kicserélve és csak az alapjáratnál mélyebb, de gázadásra szinte mint a gyári hang. Vagy még a középdobot is ki kéne cserélni egy gázgyorsítóra, hogy mély hangja legyen? 19/F


2022. jan. 6. 21:51
 1/6 anonim válasza:
Ha felraksz egy sport dobot annyira durva változásra ne számíts ha közép dob meg minden rajta van de igen valamenyivel mélyebb kicsit sportosabb hangot fogsz kapni! A paragi dobot dícsérik de szerintem szar mert hamar rozsdásodik és akkor csúnya..
2022. jan. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2022. jan. 7. 07:37
 3/6 anonim ***** válasza:

borbodára MINEK?

az egész kocsi maga a megtestesült unalmas jellegtelen kispolgáriság.. csak nevetséges lesz bármi ilyennel.

2022. jan. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
11:35 Szerinted...Én imádom ezt a kocsit, egyáltalán nem unalmas...Ha én ezt szeretném, akkor felszereltetem és kész, én döntésem!
2022. jan. 7. 12:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem a frászt nem unalmas, szörnyű egy kocsi, mindig valami baja van, hihetetlen jellegtelen unalmas forma, unalmas beltér, plötyi futómű, nulla menetdinamika.


Tudom mert örököltem egy ilyet, alig várom hogy tavasszal meghirdessem, és eladjam.

2022. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jól van akkor, ha te így gondolod.
2022. jan. 7. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!