Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szervo nélkül?megszokható?

Szervo nélkül?megszokható?

Figyelt kérdés

Pár hónapos a jogsim.idáig egy g-s astrát vezettem.viszont szeretnék egy sajátot mindenkép.

Ma néztünk egy egész pofás swiftet.

2000-es évjárat.

Szervo nincs benne,vezettem én is.nem olyan gáz a kormányzása,viszont mikor kis helyen kellett megfordulnom vele,azért meggyűlt vele a bajom.az opellal sokkal könnyebb szűk helyen lavirozni.

Panelban lakunk,a ház előt rengeteg autó,kevés hely.tartok tőle,hogy a swiftel rendesen megszenvednék minden ki-be parkoláskor.

Mik a tapasztalatok szervo nélküli autókkal?könnyű megszokni?


2022. jan. 8. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Én megszoktam.

Nem olyan nagy dolog, főleg kisebb autóknál.

2022. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meglehet szokni. Nyilván ha eddig szervósat vezettél akkor nehezebb lesz vissza szokni de ha megszoktad akkor az lesz fura amikor beülezs egy szervó kormányos autóba.


Meg minél kisebb egy autó annál könnyebb szervo kormány nélkül vezetni egyébként. Swiftnél nem lesz nehéz, kell egy kis idő mire megszokod de utána nem lesz gond.

2022. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!