Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes 24 évesen autószerelőn...

Érdemes 24 évesen autószerelőnek tanulni?

Figyelt kérdés
Baromira érdekelnek a kocsik, bár sokat nem tudok róluk, nem is szereltem még kocsit, max annyit tudok, hogy mi az, hogy porlasztó, nagynyomású üzemanyagszivattyú, adagoló, stb. Leginkább a motorikus része érdekel a kocsiknak. Képes vagyok betegesen ácsingózni egy problémás 2.2 D cat Avensisért, de ugyanúgy egy 190D Merciért, vagy egy C4 2.5 tdi A6 Audiért is. De érdemes 25 évesen belevágnom, s kitanulni a szakmát?
2022. jan. 8. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha érdekel és van rá időd/pénzed, akkor persze.
2022. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy érdemes. De ma már ne az adagolós 190-eseket tanuld, bár kezdésnek az is jó, hanem a modern turbós, hibrid rendszereket, azoké a jövő, abból lesz pénzed ha autószerelő leszel.
2022. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Sosem késő.
2022. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdemes. Azon felül hogy szabad idejük alig van (vagyis munka van bőven) még jól meg is kérik az árát. Egy jó szaki milliomos lehet.
2022. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Életed rámehet, én is szeretem az autókat, motorokat meg még jobban, de eszem ágában nem lenne hogy szerelőnek álljak.

Hondám van, olaj, folyadékok cseréjén más problémám nem volt, és mivel más márkából nem tervezek autót venni, így valószínű a racing mód kivételével más gondom nem lesz :D

2022. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!