Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet e bármi baja az autónak?

Lehet e bármi baja az autónak?

Figyelt kérdés

Szóval az esett ugy történt, megyek egy kétsávos uton este ful köd van, látom jönn szembe egy kamion eddig semmi probléma, egy pillanattal később kivágot mellőle egy valami terepjáró erős fék és jobra ki s telibe kaptam egy az utca szélén elhelyezett parkolás tiltó kis betontömböt jobb oldali kerékkel. Nem volt magas magas, else érte telibe a vázat, csak kicsit alján felhajlott a sárhányó . Lehet e valami a baja a hajtásnak , haza fele jövet nem éreztem rendeleneset , nincs is semmi látható baja csak alul sárhányó vissza hajlott


És igen muszály voltam oldalra rántani. És ge*i amire feleszméltem el hajtot a franba


itt van kép róla látszik hogy kicsit elvált a sárvédő a váztól , de azon kivel mindent rendben látok , sehol nincs a hegesztés se el törve , se a váz sincs sehol meghajolva azon környéken.


[link]

[link]



2022. jan. 10. 00:10
 1/9 A kérdező kommentje:
és igen egy ladáról van szó, ha ez bármit számit
2022. jan. 10. 00:12
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha a difiből nem folyik az olaj, nincs gond, kardán csak nem kapott, az feljebb van.

Hátul laprugós a Lada? (kissé rég volt már nekem....)

Nézd át azokat is, azok szoktak törni.

2022. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Birjak a gyurodest. De ha ugy van vidd el futomu megnezettetesre ott ha barmi baja van ugy is megmondjak. De ha nem erezted akkor szerencsed van lehet semmibaja. Elem multkor roka jott ki az autopalyan. Biztosito annyit uzent hogy menjek lassabban (amikor autopalyan vadna nincs helye). Ossze tort az elso lokos jobb fele es az ablakmosofolyadek tartaly megrepedt. Jo hogy van donor a kocsimhoz igy megtudtam csinalni otthon. Hazafele meg 70el tudtam menni meg jo hogy feltudtam kotni az elejet a kocsinak
2022. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

egy pár kép közelebről


[link]

[link]

[link]

[link]

2022. jan. 10. 00:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem latni semmi torest se. Kormanyosszekoto rudazat nem serult. Feltengely nem serult a csapagyak se. A kerek se. 1-2 rozsda folt de az semmi. A ladakat jol osszeraktak szerintem semmi baja nem lett szerencsere
2022. jan. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt leszámítva hogy kicsit rozsdás semmi extra gondot nem látok, Amúgy a LADA az bírja már amennyiben nincs szétrohasztva, meg ami kopik időben van cserélve, ezeket rosszabb utakra tervezték mint amik itt vannak.


Csináld meg ugyan ezt egy BMW-vel vagy egy Mazdával esetleg Mercivel ha a futómű nem szakad ki akkor már szerencséd van.

2022. jan. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
A képeid olyan gagyik, mint a helyesírásod. Ahol 2 mássalhangzót kéne írni, ott 1-et írsz, ahol meg 1-et, oda kettőt. IStenem,..,.
2022. jan. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ohh szia te vagy a régi magyar tanárom? mizu hogy vagy?



viccet félre téve, igen vannak hibák, oszt? aki érteni akarja érti fogja nem azon egy mássalhangzón fog bukni az olvasó értelmezése szerintem.

2022. jan. 10. 09:02
 9/9 anonim ***** válasza:

képek alapján én nem mernék semmit kijelenteni

szerelővel nézessed meg

2022. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!