Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet ebből bármi baja hosszút...

Lehet ebből bármi baja hosszútávon az autónak?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre hogy az egyik gyertya nem jó, hidegen tökéletes, de jó pár km után mire bemelegszik az autó, állóhelyzetben dadog a motor. alapjáraton kb. 700 as fordulatszámon van, és ilyen 600-700 között szokott ingadozni,, ugrál a mutató fel le.

Nem egyfolytában ugrál, csak így néha néha leugrik és vissza, de nem áll le a motor.

Hidegen meg tényleg tökéletes, semmi baja.



2018. márc. 18. 21:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Mielőtt belém köttök, nem tervezem hosszú távra igy hagyni az autót csak most éppen nagyon messze vagyok otthonomtól, és időm sincs szerelőhöz menni.
2018. márc. 18. 21:16
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
Ez tuti nem gyertya gond
2018. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez nem a gyertya miatt van.
2018. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor mi okozza ezt?
2018. márc. 18. 21:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább alapjárati motornak tűnik.
2018. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat ezt elfelejtettem hozzátenni, automatám van.

P állásban nem ingadozik, hanem amikor D-ben van, és féken van a lábam, pl mikor állok a piros lámpánál 1 percig, akkor szokott néha ingadozni az alapjáratom de nem úgy hogy csak a mutató megy fel le, hanem lehet érezni is ahogy ingadozik, úgy “hintázik” az autó is vele együtt.

Szóval olyan érzés mintha hátulról egy kicsit meglökték volna az autót.

Nem tudom máshogy elmagyarázni.

2018. márc. 19. 09:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez könnyen lehet váltó/kuplung probléma is
2018. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!