Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jelenleg milyen kocsi számít...

Jelenleg milyen kocsi számít cikinek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 17. 17:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Ciki autó nincs, csak ciki ember. Az az ember ciki, aki szerint létezik ciki autó.
2022. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
20 éves kocsi sem kínos?
2022. jan. 17. 17:27
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Önmagában egy autó se ciki. Na jó, száz-akárhány kilós pasiként elég hülyén néznék ki egy pink Smartban :-)
2022. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 hypno ***** válasza:
82%

#2


Miért lenne kínos. Mindenki abból főz amije van.

2022. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Kinek lenne kínos...????

SAját magadnak tetszik, akkor vedd meg! Miért akarsz MÁSOKNAK megfelelni?

2022. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Út szélén agregátorról töltött elektromos autó elég ciki.
2022. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

A kerdesed ciki.


Amugy a skodák eleggé cikik. Kodiaq es Octavia foleg.

2022. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
#2 Egyáltalán nem. Az a ciki, ha valaki vesz egy "menő" autót és az évi olajcserére sincs pénze, aztán rövid idő alatt egy undorító fostaliga lesz belőle. Na az aztán tényleg menő, mit ne mondjak...
2022. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%

A hülyegyerektuningos lángnyelvesmatricás lemezfelnis kocsi a ciki. :)


egy rendbentartott 20 éves nem az.


30+os gépeim vannak egyiket sem érzem cikinek, mindben van jópofaságaktor..

2022. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

"20 éves kocsi sem kínos?"


Nem. Önmagában az, hogy egy autó nem fiatal, nem törvényszerűen vonja maga után hogy egy elhanyagolt, lelakott fostalicska legyen.

Nekem is 17 éves lesz már az idén az autóm. Eddig soha nem éreztem cikinek, sőt ismeretlenek is szólítottak már le hogy megdicsérjék. Végig vigyáztam rá, garázsban tartottam. Mindig igyekszem tisztán tartani. Rendszeresen waxolom. Ha kell políroztatom. A fényezés gyári állapotban van. Nem az az ütött-kopott, bemattult, parkolási karcos, "jólvanazúgy" kategória. A fényszórók sincsenek bemattulva. Prémium kategóriás gumik vannak rajta. Alufelnik hibátlanok, nincsenek lepadkázva, sómarva. A beltérben a bőr kárpitozás makulátlan. Kormány- váltóbőrözés nem kopott, szakadt. Igyekszem kívül belül gyári állapotban tartani, nem aggatom tele hülyegyerek bohóc látvány-tuning elemekkel. A teljesítménye csak 101 Le, nem tolok le vele senkit az utakról, de hétköznapi használatra szerintem ma sem számít szánalmasan gyengének. Karbantartom, bárhova, bármikor, bármekkora útra nyugodtan el merek vele indulni. Gyári extrákban sincs hiány: aktív kanyarkövető bixenon fényszóró, fűthető ülések, digitklíma, eső- és fényszenzor, radarok, központi kijelző navigációval, TPMS, adaptív felfüggesztés sport üzemmóddal, stb. Minden működik, minden eredeti és gyári. Szerintem felszereltségben sem számít egy mai autóhoz képest sem fapadosnak. Így sem műszakilag, sem esztétikailag, sem használhatóság, kényelem szempontjából nem érzem cikinek. Nekem legalábbis tökéletesen megfelel, eszem ágában nem lenne lecserélni.

Inkább azt mondanám, hogy egyik autó sem ciki, csak a gazdája ha elhanyagolja.

2022. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!