Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobbra kanyarodáskor mintha...

Jobbra kanyarodáskor mintha beleérne valami, mi lehet az?

Figyelt kérdés

Csak jobbos kanyarnál hallani ilyen hülye fémes/morgó hangot.. egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy mi okozza ezt a hülye hangot.. mihelyst egy nagyon picit kormányzok már hallani is abban a pillanatban, megnéztem hátha a kerék vagy a gumi ér bele valahova, de nem.. akkor mondom a porvédő lemez, hátha… tök fixen fent van nem is mozog, szóval az is kizárva.. most akkor mitől vagy mi csinálhatja ezt a hangot?

Ha difi lenne, akkor folyamat csinálni, de arra inkább búgás jellemző, remegés stb..



2022. jan. 17. 18:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Elírtam *csinálná
2022. jan. 17. 18:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Haver mondeoján is most volt hasonló gond. Neki a féknyereg tartó alsó részébe beleért a tárcsa
2022. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nekem is. Sokáig nem tudtam, hogy mi lehet, de egyszer szétszedtem a féket, majd láttam, hogy magán a csonkon a menet, ami a féknyerget tartja el volt nyalva, konkrétan nem volt rajta barázda, így nem tudott mire rákapni a csavar. Ez a pár mm-es csúszás pont megadta, hogy kanyarban, terhelés alatt beleérjen a betét a tárcsába, és ezért adott ki fura hangot. Lehet neked is ez a probléma.
2022. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, a jo idoben szetkapom majd aztan megnezem.. en szerintem is az lesz amit irtatok.. 😏
2022. jan. 17. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!