Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretném itthon házilag át...

Szeretném itthon házilag át takarítani az injektorokat, kérdésem ehhez kapcsolódik: milyen folyadékkal?

Figyelt kérdés

Hogy milyen módon az nem probléma, a kérdésem az, hogy mivel? Neten csak üzemanyag adalékokat dob ki minden találat, de nekem nem az kell, hanem kifejezetten erre való folyadék/vegyszer amibe be tudom áztatni, megjáratni vele. Van-e konkrét ilyen anyag ami kereskedelmi forgalomban kapható? Ha nincs, vagy közember számára nem elérhető akkor mivel érdemes csinálni? Tiszta etanol pl? Vagy tisztító adalék de töményen felhasználva? Esetleg vegyesen, tehát etanol és adalék keveréke?


Köszönöm a segítségetek :)



2022. jan. 19. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
WD40 és Domestos 50:50%-os keverékével.
2022. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Karburátor tisztító sprayt rákötsz, és nyitogatod árammal.
2022. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Csak akkor állj neki ha van ultrahangos mosód, azokhoz meg szerintem van spec folyadék. De nagyobb üzletekben pl Tesco van kimondottan injektortisztító folyadék is, igaz üzemanyagba való, de szerintem direktben is használjatod.


https://www.youtube.com/watch?v=uX3oFQWvzGg

2022. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy tisztítani kell az injektorokat?
2022. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!