Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 518 e34 vélemény?

Marcell0001 kérdése:

Bmw 518 e34 vélemény?

Figyelt kérdés

Gondolok itt fent tarthatósagrol

Alkatrész árak/beszerzés

Megbízhatóságról

Korrózió pontokrol



2022. jan. 20. 00:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
Ez olyan irigy szittyamagyar hozzászólás volt. Mintha nagy motorral nem lehetne óvatosan menni.
2022. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#9 Butaság amit írsz.

Az E34-et már csak az vesz akinek hobbiautó kell. Az ilyen BMW-be meg a 6 henger az igazi. Persze jó a 18i is, végülis a Coca-cola helyett is jó valakinek a Coop-os vizezett sz#r.

2022. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#11 Az értelmiségi szinted látom nem üti meg az átlagot. Te egy kommentből leszűröd,hogy valaki irigy e,vagy sem.

Egyébként is,nagymotoros autót amúgy sem lassan menni vesz az ember,azt nekem ne mondja senki! Nőlj még föl az ilyesmihez, addig meg hülyeséget ne írj :)


#12 ez a mindenképp 6 henger téma olyan, mint a farokméregetés. Vicc az egész

2022. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem is 6 henger van mégis normálisan közlekedek vele. Na, erre mit mondasz?
2022. jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"ez a mindenképp 6 henger téma olyan, mint a farokméregetés. Vicc az egész"

Nem éppen, hallgass meg egy 2 hengerest meg egy 6 hengerest.

2022. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Egyébként is,nagymotoros autót amúgy sem lassan menni vesz az ember,azt nekem ne mondja senki! Nőlj még föl az ilyesmihez, addig meg hülyeséget ne írj :)”


Nem pubi. Pont az első mondatod az, ami óvodás. 10 éve van egy 8 hengeres E39-em, és 2 szer mentem vele 200 felett. Egyszer vétel után Hamburg felé kipróbáltam a végét, ahol megengedett, megy egyszer Frankfurt felé Kassel után beálltam 10 percre egy Porsche meg egy Ferrari után, aztán hanyagoltam, mert fárasztó nekem az a tempó.


Erre mit lépsz?

2022. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2022. jan. 20. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!