Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes venni 2107-es gázos...

Érdemes venni 2107-es gázos Ladát első autónak?

Figyelt kérdés
Mennyit fogyaszt gázból kb?
2010. szept. 9. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Abszolút jó választás.kb 10 litert fogyaszt,de a gáz az olcsó.Még benzineset is megéri venni,hiszen minden más kúva olcsó hozzá.A kötelező szerviz negyed annyiból megvan mint egy hasonlókorú nyugatin. Nézegess neten alkatrész árakat.Meg fogsz lepődni,hogy mennyire olcsók a cuccok hozzá.
2010. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Benzines (esetünkben gáz, de nemlényeg), motor elöl, hajtás hátul, szedán ruha.

Mi kell még, kérdem én?

2010. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Érdemes. Olcsó üzemeltetni, és ha te nem is értesz a Ladához, még sokan vannak, akik nosztalgiából is megcsinálják majdnem ingyen.
2010. szept. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mennyire lesz szokatlan vezetni először egy "jobb" autó után?
2010. szept. 9. 18:36
 5/16 anonim ***** válasza:

:)

A Ladánál jobb autó nincs,csak drágább!Ha egyszer ráérzel a Ladázásra,soha többet nem akarsz majd belőée kiszállni.


Szerinted miért van ilyen hatalmas kultusza kicsiny hazánkban? Ugyan azt az életérzést testesíti meg,mint amerikában a 60-as évek izomautói.


Erős hátsókerék-meghajtású acél szörnyek.


Amit meg kell szoknod,hogy semmi segítséged nincs.ÍGY VAN JÓL.nincs szervó,se rásegítő.Bár manapság utólagosan olcsón beszerelhető mindkettő.A 07-esben már van fékrásegítő.Ezeket meg kell szoknod.Nyers az egész autó,de amiatt tuti nem fogsz balesetet szenvedni,hogy eltunyulsz a kocsiban. :) Mindig ébren tart.Nagyon jó indulatú autó,előre "közli" a vezetővel hogy mit akar csinálni.


Aztán jönnek majd az első telek,a keresztben kanyarodások.Eleinte ijesztő lesz,de aztán ha ráéreztél a hátulkaparós technikára,akkor szándékosan fogod kilincsel előre bedobni a kanyarba,és akár jég hátán és padlóig nyomod a gázt.


asszem én voltam az első válaszoló is.6 éve Ladás vagyok,és soha nem kéne más.abszolút márkahűséget fogadtam.

2010. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A szerelését illetően pedig csak annyit mondok,hogy aki a csavarhúzót meg tudja különböztetni a kalapácstól,és van egy kis önbizalma,na meg egy ezresért vásárolható javítási kézikönyve,akkor ritka keveset kell szerelő segítségét kérni! :)

A gyári szerszámkészletével szinte bármit meg lehet javítani.

2010. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

19:02!

Milyen Ladád van és milyen motorral? Nekedis 07?

2010. szept. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
tökéletes választás :D
2010. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

2101.a motor pedig 2101-3

Magyarul. Régi ezerkecske kaszni,babás lökhárítóval,a blokk 2101 (ezerkettes),a hengerfej 1300-as (2101-1) és 1300-s (2105)vákumos karbi.

miért?

2010. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiságból.

Az ezerkecskével is lehet rendesen csúszkálni? Nem kevés az a 60 paci? :S

Mert nekem a kockakasztni nagyonnem tetszik :S

2010. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!