Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Toyota mennyire megbízható...

A Toyota mennyire megbízható autó?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, most csinálom a jogsit. Jövőre valószínűleg venni fogok autót. Kb 500-700.000. Ft körüli összeget tudok rászánni. Corsát szerettem volna mindig, de abból sztem nem látnék ki, és azt mondják a nyugati autókba drága az alkatrész. Tetszik még a Toyota Yaris is. Meg a Suzukira próbálnak rábeszélni. De azt nem akarok.


Mi lenne nekem jó szerintetek? Öreg autót sem szeretnék, mert nincs férfi aki megjavítgatná, szervizbe meg nem akarom minden héten vinni. Vadi újra meg nincs pénz, és első kocsinak sztem nem kellene annak lennie...


2010. szept. 9. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
A Toyota a világ legmegbízhatóbbnak mondott autója.
2010. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

A Yaris valóban jó választás, Nekem is nagyon tetszik, de férfiként kicsit furcsán néznék ki benne.

A Toyoták híresek arról, hogy tényleg addig mennek, ameddig ki nem rohad az ember alól.

2010. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pont hogy a japánokba drága az alkatrész. egyébként rokonomnak a toyota corolla-ja nagyon sokat betegeskedett, de a hondája jó... más toyotást nem ismerek. a vw és a hyundai bejött ill a honda is
2010. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

hát ha nem ragad be a gázpedál, akkor simán megbízható :D


Viccet félretéve, valóban jó autók, csak baromi unalmasak.

Unalmasan megbízhatóak... de a vezetési élményük is ennyi. Persze itt nem Supráról beszélünk... :)

2010. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

ahogy elöttem is mondták a toyota az egyik legmegbizhatobb kocsi a világon. Ha akarnál se tudnál jobban dönteni.

22:04-es válaszado lennél olyan szives és kifejeznéd nekem hogy számodra mit jelent az hogy egy kocsi "unalmas"?

Tudnál példát adni nem unalmas kocsira? Nem viccelek tényleg nagyon kiváncsi vagyok.

2010. szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Suzukit inkabb ne!

Toyota az jo, a lanyomnak van tobb eve, Nekem a Honda nem jott be pl. inkabb a Mazda vagy a Nissan!

A Fiamnak van Suzukija, s valahogy mar megis banta, akkor inkabb Toyota.

2010. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Számomra unalmas, a kinézete főleg a corolla ilyen kocsi, unalmasan kényelmes, ráadásul belülről japánosan randa, de ez csak az én véleményem. Természetesen ettől még jó autó, én Forddal járok, az S-maxon számomra pl határozottan izgalmas.
2010. szept. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A japánok általában, a Toyota főleg megbízható. DE!

13 éves koruk után lassan (a korból és futott km-ből adódóan) minden olyan dolgot ki kell rajtuk cserélgetni, amit a magyar utak megesznek. Ez persze sok dologtól függ, de benne van a pakliban. És a japánokhoz nagyon drága az alkatrész.


Yarist szerintem ilyen olcsóért nem fogsz kapni! Nem ismerem a mostani árakat, de sztem legalább 800 körül lehet egy jobb állapotú. Utána kell járni rendesen. A vásárlás előtt mindenképpen vigyél magaddal egy szerelőt, illetve vidd el szervízbe állapotfelmérésre (kb 4000 ft) és ott megemelik és megmondják mi a szitu. Ez nagyon fontos, enélkül ne vegyél autót!

2010. szept. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Toyota jo .De semmi esetre se vegyel Eu/ban gyartott hulladekot.

Most ezek huzzak le a Toyota hirnevet.

Az alvaszam JP akkor Japan.Az jo.A tobbi olyan mint 1 zsakbamacsek.

2010. szept. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és megfogadom a jó tanácsokat is. :)
2010. szept. 11. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!