Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes W203 battery alternat...

Mercedes W203 battery alternator visit workshop?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Adott egy MB W203 (2005) 1.8K, a mai napon a fenti hibakódot dobta a kocsi és ezzel egyidőben az alapjáratom leesett illetve megszűnt a szervó is. Valaki megtudja mondani hogy található e az autómban másodlagos (kiegészítő) akku vagy csak 1 van benne? A generátor lehet a hibás?

2022. jan. 29. 12:53
 1/8 crudy ***** válasza:
92%
Van benne igen. W211el jártam így. Ott megoldotta a hibát, egyébként a generátort elég jól lehet diagnosztizálni, ki fog derülni ha az a baj.
2022. jan. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valahol azt olvastam ezekben nincs másodlagos akku csak 1. Ezt egy mezei autószerelő is megtudja csinálni, illetve közlekedhetek így vele szereinted?
2022. jan. 29. 13:23
 3/8 crudy ***** válasza:
92%
Tévedhetek, de szerintem van benne. Mehetsz vele, bár az, hogy a pedál meg a szervó keményebb lesz nem túl biztonságos. Ha egy mezei autószerelő alatt olyanra gondolsz aki ért a szakmájához, akkor persze. Nem kell feltétlen márkaszervízbe menni. Nekem a német márkaszervíz azt mondta, hogy generátor csere kb 1500 euró. A budakeszi mercedes szervíz kicserélte az aksit 20 ezerért. Attól még megéri a generátorra rámérni. Azt bármelyik autószerelő megcsinálja.
2022. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mindenhol ilyen vegyes választ kapok erre a kérdésre, van aki azt mondja nincs benne, van aki azt hogy van, van aki azt hogy 2004 utániban van.



Ilyen alkatrészt lehet még újat kapni vagy csak bontott van?

És a generátor hiba okozhatja az összes jelenséget? Mert szervó meg akku merülés az persze oké de hogy jön képbe az alapjárat elvesztése?

2022. jan. 29. 14:19
 5/8 crudy ***** válasza:
100%
Aksit lehet kapni újat, nem vészes ára van. Szerintem szervízüzembe tette magát. Én elbattyognék egy szerelőhöz, hogy kiderüljön mivan. Ha most nincs rá lóvé, van ilyen akkor szerintem tedd félre az autót ha teheted mert út közben rájön a nyűg az veszélyes.
2022. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megtudod mondani esetleg mi az alkatrész neve? Sehogyan sem találom
2022. jan. 29. 17:51
 7/8 crudy ***** válasza:
Na rákerestem. Ha van is, akkor elvileg a jobb első ülés alatt kéne lennie. Ha nincs akkor inkább a generátorral lesz valami gond. Másodlagos akkumulátor a neve vagy auxiliary battery
2022. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos és gyors válaszokat! Leesett a szíj, csak a szemem nem szúrta ki :D
2022. jan. 29. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!