Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw x3-as szeria vélemény?

Bmw x3-as szeria vélemény?

Figyelt kérdés
Új autót vennénk kb 2 milláig mennék el árban. Láttam most egy Bmw x3-ast 2008as évjárat manual váltó (mert nem akarok automatásat venni mivel az audi a6-omnál be.szoptam) stb.. akinek ilyen autója van vagy volt pls mesélje el a tapasztalatait. Mennyire strapabíró, mik romlottak el mondjuk gyakran? Van-e gyári betegsége ilyenekre gondolok. Éves szinten min 50 ezer km-ert mennék vele de az se kizárt hogy a 2x-esét.

2022. jan. 30. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
2 millióból X3? Alapból egy szar lomha kotla, nemhogy a kínálat legaljáról. Ezt te sem gondoltad komolyan. Másfélért talán kapsz olyan nem prémiumot, ami nem esik szét alattad.
2022. jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Pedig már szinte mindenki tudja hogy ezeket csak új korában szabad megvenni.

Ha szar akkor elkell adni.

2022. jan. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kocsirol kerdeztem velemenyt foleg olyantol akinek van vagy volt. Nem pedig a Mr megmondom emberektol hogy az szar. Ha lenne 10 milliom akkor annyiert vennek kocsit. De meg mindig jobb vetelnek tartom masfel-2 milliaert kocsit venni minthogy szopok ezekkel a 200-300 ezer ft-os autokkal. Nem mindenki Orban rokonja
2022. jan. 31. 08:20
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Pedig kilogikázhatnád magad is, azért adják el mert már sok baj van vele.

Nem nehéz végig gondolni, ha jó lenne akkor nem adnák el.

2022. jan. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos ennyiért nem igazán fogsz jó állapotút kapni.
2022. jan. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a véleményem róla, ha karban volt tartva és volt gazdája és mondjuk 10-15.000km olajcserével akár jó is lehet 300.000-400.000km-ig.


Pédának mondanám az E46 Copactomat 190e-nél már hegerfejes volt, amiről nem tudtam, szervizkönyv szerint 30-40e olajcserék voltak, ez lett az eredménye.


Ismerős szalonból vette a sajátját ugyanaz a motor,( 17 éve, közel 8 millióért) 10-15e olajcsere Castrol olajjal történt. 720.000km van benne zöme pályán történt és a motor bontatlan.



A külföldről behozott autók, zöme sajnos 30-40 ezres olajcsere periódussal rendelkeznek, amit előír a szerviz, hogy miért? Mert a Németek smucigak, hiába keresnek 3000-4000E-t szervizbe nem fog költeni. 4 évig használja aztán megy a török, ukrán nepper, majd a lakatos Raffaelókhoz.



Ajánlok neked egy jó kis BMW szerelő sorozatot, érdemes belenézegetni.



https://www.youtube.com/channel/UCdchA2_ytknJeP5AmTrsmdw/vid..


Mióta ezt nézem, inkább olyan autókat nézek amihez nem kell hozzányúlni.

2022. febr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Olyan auto sajna nem letezik ezeken a baro magyar utakon.. elkaptam 1 katyut a multkor azota raz a kocsi eleje.. megcsinalttam utana meg kiszakadt a 2 jobb elso gumi ismet katyunak koszonhetoen. Az utobbi esetnel biztosito rendori intezkedesek is belelettek vonva. Elkezdi a rendor menjek lassabban. Mondom 40el mentem (menetrogzito kameraval tudtam bizonyitani is mert irja a km/h-at). Se tabla kint hogy katyuveszes (nemmintha sokat erne) meg mondom meg kellene csinaltatni az utakat mert azert tud szolni nekem hogyha kopotta a gumik de az utkezelonek baszik szolni mikor csukott szemmel vezet arra. Erdekes modon igazat adott nekem a rendor aztan a biztosito kifiztte a karomat.
2022. febr. 2. 13:49
 8/8 A kérdező kommentje:
*2 jobb oldali gumi
2022. febr. 2. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!