Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valahol meg lehet találni,...

Valahol meg lehet találni, hogy egy autóba mennyi fékfolyadék szükséges?

Figyelt kérdés

Sem a kézikönyvében, sem a javítási útmutatójában, sem a fékfolyadék tartály tetején nem találtam erre infót. Sem máshol a neten.

Esetleg valaki tud oldalt, ahol írnak ilyenről?

BMW E90



2022. jan. 31. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Autós boltba kérdezzél rá, ha nem is tudják fejből, nekik van bőven leírásuk arról melyik autóba miből mennyi kell stb... Nekem például egy régi autónál váltó olaj mennyiségével nem voltam tisztába hogy mennyi kell bele, mert sok fórumon csak írták hogy nekik ennyi meg ennyi ment bele de konkrét gyártói előírást nem találtam. Egy autósboltot felhívtam hogy megkérdezzem a srác mondta hogy ditkáljam be az autó márkát, modellt, motorszámot, alvázszámot és kikeresi a táblázatában, kikereste és megmondta.
2022. jan. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Lehet, bár gyári fékfolyadékot teszek bele amit netről rendelek, csak nem tudom mennyit.
2022. jan. 31. 08:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem szokták megadni, de általában 0,5-1 liter között van.
2022. jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Veszel 1 litert és az biztos elég bele.
2022. jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Köszi, akkor itt nem kell több literrel számolni mint olajcserénél pl.
2022. jan. 31. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Fél és 1 liter között lesz ha csutkára kitaposod belőle az utolsó csepp fékolajat is.
2022. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem tankolok be belőle litereket :)
2022. jan. 31. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!