Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hi! ,van egy 2008-as Honda...

@1352 kérdése:

Hi! ,van egy 2008-as Honda cb600f hornetem- és a hátulsó két index le volt szerelve és ezért vettem egy univerzális indexet de nem tudom hogyan kell bekötni, hova, melyik kábelt,tudnátok segíteni? az idomokat leszedtem de nem tudom hogyan tovább

Figyelt kérdés
2022. jan. 31. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi sem tudjuk. Vidd el egy elektromos szerelőhöz. Jobb lenne, ha motor szervizbe vinnéd.Ott talán értenek hozzá.
2022. febr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 krwkco ***** válasza:

Ha látsz valami csatlakozót, akkor kapcsold be az indexet és multiméterrel mérd végig, hogy a testhez képest melyik pulzál. És keress egy másikat, amelyiknek 0 az ellenállása a földhöz képest.

Vagy nézd meg, hogy a működő indexxel összehasonlítva vannak-e azonos színkódú vezetékek. (Ez csak általános tanács, nem ismerem a konkrét gépet.)

2022. febr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
valszeg az lessz hogy elviszem mer meg van a relé is csak az problémám hogy a vége az univerzális indexnek kb hasonlít egy jack dugúhoz és nem passzol sehova de ha vennék új relét azt se tudom hova kell bekötni.
2022. febr. 1. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!