Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri venni...

Szerintetek megéri venni évesen egy Volkswagen Golft 2-t napi használatra?

Figyelt kérdés

2022. febr. 1. 22:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik az autó, életkora sem taszít vissza, fogyasztása korához képest jónak mondható.
2022. febr. 1. 22:29
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megmondani. Alaposan át kellene nézni és az árát is tudni kellene.
2022. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Napi használatra biztos hogy nem, de hobbi autónak jó lehet.
2022. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem napi használósban van, napi 20km-oda vissza, olajcsere periódust érdemes betartani.


Meg érdemes átnézni ami olyan rendbe tenni, aztán olyan mint a többi autó, megy és annyi.

2022. febr. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3 miért gondolod, hogy napi használatra nem jó?

Köszi mindenkinek a választ

2022. febr. 2. 06:51
 6/15 A kérdező kommentje:
#4 én is így gondolom, hogy bármi hibás azt javítom olajcserére elviszem. Ilyen alapvető autófenntartást én is betartanám.
2022. febr. 2. 07:00
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Azért nem jó napi használatra, mert öreg.

Egy jó kis GTI-t érdemes lenne restaurálni és megvigyázni második, harmadik autóként

2022. febr. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Napi autónak ezért nem venném, mert napi használatú autónál nekem már elvárás az ABS és a legalább két légzsák, a kettes Golf meg sajnos ezeket még nem ismeri.

Tudom, ezek nélkül is lehet élni, le is vezettem ezek nélkül párszázezer kilométert, túléltem, de akkor is. Ha már lehetőség van ilyen biztonsági extrákra, akkor élnék a lehetőséggel. Az autó veszélyes üzem, még mindig.

Pedig nekem is tetszene...

2022. febr. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%
Beszéljetek már hülyeséget, azaz. 1.6d tökéletes napi használatos autó ha ennyi a kereted rá, világból kivisz. Benzinest ne vegyél.
2022. febr. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 a benzinesekkel mi a baj?
2022. febr. 2. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!