Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem működik a kocsimban...

Miért nem működik a kocsimban a parkolást segítő radar?

Figyelt kérdés

Van egy 2012-es V60-as Volvom és mikor R-be teszem nem aktiválódik a hátsó parkoló radar. Az autó nem küld hibakódot (ha érzékelné, hogy gond van küldene) a középkonzolon a gombja világít szóval aktiválva van.

A kijelzőn sem jelenik meg a kis autó ábra a távolsági csíkokkal.



2022. febr. 2. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd vissza szervizbe vagy pedig hívd fel a markszervizest, ő fog tudni segíteni és még is csinálják neked biztosan. Így látatlanban nem tudom
2022. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne rá szükséged, ha tudnál rendesen parkolni anélkül.
2022. febr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es: Elvittem szakszervízbe, sajnos az egész infotainment rendszer hibáját jelezte, kicsivel rá elment a rádió, bluetooth stb…


2-es: Okosabb lettél volna, ha nem szólalsz meg. Kötekedő gyökér..

2022. febr. 10. 06:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mükődik már? Egyébként kedves kettes az enyémbe is van kamerával gyütt és van hogy igyse tudok elsőre normális beállni, máskor pedig elsőre sikerült kis helyen, semmi köze hozzá, ki hogy parkol, legalább kevesebb eséllyel törsz össze mást vagy magadat.

1-es voltam

2022. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedden mehetek a kocsiért.

Mint kiderült az ICM és az erősítő modul volt ludas, kicserélik és minden működni fog. (Próbadarabokkal működött)

2022. febr. 12. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!