Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10cm átmérős hangszórók jók e...

Levente87 kérdése:

10cm átmérős hangszórók jók e a Peugeot 206 sw 5 ajtós első vagy hátsó ajtajaiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok... Peugeot-on szeretnem kicserelni a hangszoroimat.. Egy ismerősöm arulja a vatta uj Kenwoodos 3 utasos 1 par hangszorojat potom penzert... Nem talalok sehol adatot arrol hogy a Peugeot 206 sw 2003 as kiadasu 5 ajtos automban mekkora hangszorok mennek... En szerintem a 10 cm atmeroju kicsik az elso ajtokba mert ugy tudom oda 13cm vagy 16,5cm atmeroju hangszorok mennek. A 10cm beesne... Gondolom a hatso ajtoba is ugyanazok a meretu hangszorok mennek mint az elso ajtora, vagy nem tudom...

2022. febr. 3. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Lemérni nem lehet? Mármint az lehet gyorsabb lenne, őszintén szólva kétlem, hogy pont lesz itt valaki, akinek pont olyan kocsija volt/van és pont cserélt hangszórót.
2022. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Le kell venni az ajto osszes reszet ahhoz hogy kicserelj egy hangszorot... Igen egyszerubb megkerdezni es Igen egyszerubb megmerni is de hadd ne kezdjek most bele a bontasba este 11kor
2022. febr. 3. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja értelek. Nem kötözködésnek szántam, bocsi :) Csináld hétvégén, tök jó program egy kis bütykölés. Szombaton sütni fog a nap elvileg, kiváló idő a szereléshez.
2022. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már pedig ha te cserélni akarod akkor úgy is lekell bontani ,.

Na most akkor jobb ha előre lebontod amit kell és biztos ami biztos olyan hangszórót veszel ami oda jó.

AZ meg hülyeség hogy neked este 11-kor jut eszedbe az ilyen.

2022. febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi... Sokat segítettél
2022. febr. 4. 13:26
 6/7 anonim válasza:
16.5 centi elől s 13 hátul. Én jbl Stage 2öt raktam be, kicsit zörgeti az ajtót de egy normális hangszigeteléssel meg lehet jól oldani
2022. ápr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megerosithetem! 16cm hangszorok mennek elore 13 cm hangszorok mennek hatra!

Koszi Lehel hogy meg birtuk csinalni! 🙂

2023. jan. 7. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!