Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vectra C Váltó szoknya...

Opel Vectra C Váltó szoknya cseréje?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy Opel Vectra C 1.8 2003-as autóm. Váltó szoknyát szeretnék benne cserélni, de az Istenér nem bírom leszedni a fejet. Csak szerelő tudja megoldani? Köszi előre is!

#Váltó Szoknya #Opel szoknya #Opel Vectra C szoknya #Opel Vectra c váltó szoknya #Opel Vectra C váltó szoknya cseréje #Opel Vectra váltó szoknya
2022. febr. 5. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

A szerelő is pont azzal a módszerrel tudja leszedni amivel te.

Rászorult.

2022. febr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De kèzzel esèlytelennek èrzem. Milyen megoldás lètezik erra a váltóra?
2022. febr. 5. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Mármint a szoknyát nem tudod leszedni? A körülötte lévő keretet sikerült kipattintani? A Vectránál már nem emlékszem pontosan hogy van, de a legtöbb korabeli Opelnél, ha felpattintottad a keretet, a szoknyát a gomb alatt egy szétpattintható fehér műanyag gyűrű rögzíti.
2022. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen persze azzal semmi baj nem volt, viszont elvileg a gombot kell leszedni elsőnek. Annyira nem èrtek hozzá, de nem akarok feleslegesen fizetni. Youtobèn se találtam semmit :(
2022. febr. 8. 09:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, a gombbal én is így jártam. Mindenki azt mondta, hogy csak húzni kell és lejön. Hát én akárhogy húztam feszegettem, előbb tört volna el a kulisszában valami, minthogy lejött volna. Aztán láttam hogy valaki úgy csinálta, hogy kivette az egész egységet amiben a kar van és satuba fogva kalapálta le í gombot. Úgy sem volt egyszerű. A helyén kézi erővel teljesen esélytelen lett volna. Mivel én nem akartam ennyire szétszedni, egyszerűen azt csinálta hogy felfejtettem a varrást. A régit áthúztam a gombon. Az újat ugyanígy. És a helyén kézzel azt a pár öltést kifordítva belülről visszavarrat. Teljesen tökéletes lett.
2022. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!