Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért világit a féklampa...

Miért világit a féklampa irány jelzés közben?

Figyelt kérdés

Seat ibiza 2001 1.0 autó ról volna szó

Szoval ha bal irányjelző megy akkor a féklámpa is ugyanúgy villog sőt a tolató lámpa is és ha nyomom a féket akkor gyorsan villog az irányjelző.

Ha le állitom az irányjelzőt és ha nyomom a féket akkor irányjelzők is égnek és a műszerfalon is viszajelzi a jobb oldalit fojamatosan ég.

Köszönöm a segítséget.


2022. febr. 5. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Testzárlat.
2022. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 krwkco ***** válasza:
94%

A csomagtérajtóba menő harmonikánál szokott zárlat vagy szakadás keletkezni a hajlítgatástól. Félre kell húzni azt a gumit és megvizslatni.

Vagy, ha nemrég cseréltél izzót, akkor előfordulhat, hogy egyszálas helyett kétszálast raktál be vagy fordítva.

2022. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem raktam be kétszálast az irányjelző be de a féKLámpa hején van két szálas de az a hejzetjelző is arról ég nem?
2022. febr. 5. 20:36
 4/10 krwkco ***** válasza:
Nem azt gondolnám fontosnak, hogy milyen izzók vannak benne általában, hanem hogy CSERÉLTÉL izzót azelőtt, hogy észrevetted a hibát?
2022. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem cseréltem
2022. febr. 5. 21:11
 6/10 krwkco ***** válasza:
Akkor nem az a hiba. Marad a vezetéksérülés a gumiharmonika alatt a zsanéroknál vagy esetleg a közös földpontnál elromlott az érintkezés. De inkább az előbbire tippelnék.
2022. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem
2022. febr. 6. 07:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy régi autónál az okozta a hibát hogy az izzó foglalatok csatlakozója annyira el volt koszolódva hogy megszívta amgát nedvességgel és áthúzott egyik szálról a másikra ezért világított kb minden egyszerre. Valahogy vizet kapott az a kosz réteg és beázott a csatlakozónál ez okozta nálam a gondot. Szét lett szedve ki lett pucolva konakt sprével jómalaposan meg lett szárítva összeraktuk és jó volt utána.
2022. febr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megoldódott köszi a válaszokat.
2022. febr. 10. 19:45
 10/10 krwkco ***** válasza:

#9

És mi volt a hiba oka?

2022. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!