Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autókulcs chip / transponder...

Autókulcs chip / transponder tanítás , klónozás?

Figyelt kérdés
Vettem egy öreg,de szupi állapotú A Merivát,ami több sofőrös melós autó lesz.Mivel csak egy kulcsot kaptam hozzá,rendeltem Ázsiából 3 kész kulcsot üres chippel.Kérdésem,hogy kb. mennyibe kerülhet ezek programozása,ill.,ha valaki tud ezügyben jó szakit Borsodban,jelezze priviben.Köszi!

2022. febr. 6. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont A Merivát vettem én is januárban, egy kulccsal (távirányitós). Bementem az egyik helyi kulcsoshoz, 15.000,- Ft olyan kulcs ami nem távirányítós, a fikcó fel is programozza a kulcsot a kocsihoz, kb fél órás munka az egész. Távirányítós kulcs 45.000 Ft körül lett volna... Ez Zalaegrszegen van. Nem kellett vennem semmilyen kulcsot chipet, mindent tartalmaz a 15.000 Ft.
2022. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon szeretik ha Te viszel mindenféle alapot, ha meg is csinálják ők adják az anyagot, mert arra tud garanciát vállalni amit ő szerez be...
2022. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akartam visszaszólni irreleváns válaszra,de...Őszintén,mindent ugyanonnan szereznek be a szakik,ahonnan én,az esetek 99%-ában,csak minimum 250% felárral adja el-haszonkulcs,Áfa,stb.Nekem 3 kész kulcs 6k/db lassú postával,és csak a benne lévő transpondereket kellene tanítani.EZ érdekel,nem az,hogy a szolgáltató árukapcsolással próbálja-e drágítani a magyar dolgát.
2022. febr. 6. 18:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja,6k/db távirányítós,tökéletes reszelt másolat,üres chippel.
2022. febr. 6. 19:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Sok telfonálgatás után találtam szakit a közelben,aki klónoz chipet.Ha megvan az autó PIN kódja,10k , ha ő olvassa ki az autóból,akkor 15.Tehát 16-21 ezerért van egy teljes értékű kulcsom.Modernebb autóknál lehet horror a dolog,van,amihez csak az üres chip több tízezer.
2022. febr. 7. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!