Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek 2,5...

Milyen autót vennétek 2,5 millióból?

Figyelt kérdés
3 kikötés van, csak benzin, ne legyen kisautó, és a lehető legmegbízhatóbb legyen.

2022. febr. 8. 11:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hahut nyilván néztem már, nem vagyok teljesen sötét. Azért kérdezem itt, hogy kinek mik a tapasztalatai, miket ajánl.
2022. febr. 8. 12:11
 12/21 anonim ***** válasza:
hat ha nezted mar es nincs sajat epkezlab otleted... akkor vard sikerrel a tuti tippet a gyk kozossegtol... gondolom fullos nagy mutatos kocsi kene par evesen ennyiert de meg megbizhato is legyen.
2022. febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Mire fel ez a rosszindulat? Ha nem tudsz értelmes hozzászólást írni, akkor ne írj. Nem tudom honnan szeded ezeket a prekoncepciókat, de csak gratulálni tudok.
2022. febr. 8. 12:23
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaguar S type 4,2 kompresszor V8. Megbizhato nem lesz, tobbit teljesiti. Egyszer elunk. 🤭😄
2022. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Kia Cee'd, vagy Hyundai i30. Én ezekre biztosan vetnék egy pillantást. Bár nem annyira fancy anyagokkal, meg formákkal dolgoztak akkor még, mint a németek, de teljesen jó minőségben megépített autók, bőkezűen mérték már akkor is az extrákat, úgyhogy nem nehéz belőlük kellemesen extrázott példányt kifogni ennyiért. A Kappa benzinmotorok pedig kellemesen működő, megbízható konstrukciók, a megfelelő olajra és annak gyakori cseréjére nagyon fontos náluk odafigyelni, ezen kívül semmi extra.


Ennyiből például Cee'd-ből az első generáció utolsó évjáratai szép állapotban, jól extrázva kijönnek. A második generáció (nekem ilyenem volt cégesnek pár évig) azért anyaghasználat, kinézet terén szerintem egy jelentős ugrás volt az európai gyártók irányába, ennyiből viszont azt nem nagyon kapsz, csak a kínálat aljáról, akkor meg már inkább egy szép extrás Gen1.


A Golf VI viszont sajnos benzinmotorok terén nem az igazi, az FSI szívómotoros változatok sem problémamentesek, a TSI motorok viszont itt még elég korai fázisukat élték, nincsenek túl jó hírben, ennyi idősen már mélyen zsebbenyúlós lehet a fenntartásuk. Egyébként maga az autó nagyon jó, egy 2.0 CR TDI volt 5 évig a saját autóm magasan extrázva, ha benne van egy halom extra, akkor szinte egy kategóriával feljebb is érezheted magad benne, annyira jók tudnak lenni az anyagok, a komfortérzet, az elektronikai fícsörök. De azért pénzbe nekem is került, többször kellett bőven hadszámjegyű összeget hagynom szervizben, pedig egy kiváló állapotú autó volt, 50 és 160 ezer kilométeres futás között volt nálam, főleg pályán használva. A Kia lényegesen olcsóbban fenntartható, és nem mondanám fapados autónak egyáltalán, mint mondjuk a Daciát, amit az első kommenten említettek.

2022. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%

#13 Nem rosszindulat, csak a tököm tele van már az emberekkel, hogy ennyire önállótlanok... kinek akarsz autót venni, magadnak vagy a gyksoknak?


Most ha azt mondom vegyél egy Ford S-Maxot, mert nekem az tetszik, akkor lehurrognak hogy hááádeaszarford. Akkor meg minek írjon bárki bármit?

2022. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
hááádeaszarford
2022. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Audi S4 b5

Pont van egy eladó a HaHu-n.

2022. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
40%
Legközelebb ioniq-ot veszek. Az kisautó, remélhetően nem lesz baja. viszont 10M körül van az ára újonnan.
2022. febr. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ennyiért én Skoda Octavia 2 Combit vagy 2 millióért már egy fullos Volvo V50-est
2022. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!