Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi megtett km után mondaná...

Mennyi megtett km után mondanátok azt egy újonnan vett használtautóra hogy jó és megbízható?

Figyelt kérdés

Szevasztok egy érdekes kérdés merült fel bennem a minap a haverokkal beszélgetve.


Szerintetek mennyi megtett km után mondható egy most vagyis újonnan vásárólt használt autóról el hogy jó avagy semmi problémái nincsenek vagyis ‘megbízható’?

Remélem érthető lett, és jól fogalmaztam :)

(Ugyebár egy autó bármikor elromolhat, de most a vásárlás előtt fennálló dolgokra gondoltam)


A haverok válaszai szerint, az első 500-1000km után? De volt aki első 100 at mondott

Szerintetek?


Mindenkinek köszi



#Az első 100km után #Az első 500km után #Az első 1000km után #Egyéb,leírom,kifejtem
2022. febr. 11. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár év után. Mondjuk 50ezer km után.
2022. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30.000. Mikor használt kocsit vettem, ami ráadásul frissen esett át motorcserén, ennyi megtett km után merültek fel bennem olyan gondolatok, hogy olyan nagyon nem cseszhettek el semmit.
2022. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem a megtett út, hanem a napi indítások, városi dugók számítanak. A vételkor megnézte az olajat, aztán reggel indít, napközben poroszkál, vásárlás,stb. munka után otthon leáll..ezt megcsinálja vagy tízszer,, még az autópályára sem kell kimenni. Ezután mégegyszer megnézi az olajszintet, az olaj színét. Az mindent elárul.

A többi olyan, amilyen

2022. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
300al vettem. 350 van benne most. Minden reggel beindul és minden este célba ér.
2022. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 krwkco ***** válasza:
Az első 1000-2000 km alatt kiderül az olajfogyasztás. Az első műszaki vizsgánál a durva átrozsdásodás (ha a vevő nem nézte meg az autó alját). 2-3 év alatt bukkan ki a rosszul átfestett részeken a rozsda.
2022. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!