Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 jó autó első autónak?...

Golf 4 jó autó első autónak? benzines vagy dízel?

Figyelt kérdés
900k a keret. (ebbe már szeretném,ha benne lenne az első alapvető dolgok cseréje)
2022. febr. 13. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Ma ez az 5. vagy 6. Golf 4-es kérdés.

Olvass utána a teszteknek, itt nem kapsz érdemi teljes körű információt.

2022. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Nemjó.
2022. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az 500-as Trabanttól a Ferrariig sok jó autó van. Mind jó első autónak. Gondold végig az igényeidet. A pénzügyi lehetőségeidet. Vásárlás előtt (!) nézesd át szakértővel (kb 30 000 HUF) sok pénzt spórolhatsz vele. Ebben a kategóriában már mindegy, hogy milyen márka melyik típusának melyik kivitele. Annyi a fontos, hogy az előző gazdái karbantartották-e vagy nem. Jó állapotban van, vagy nem.

Az én autómon: ronggyá kopott a kormány, kikopott a vezetőülés, de minden karbantartás megvolt, a festés hibák javítva lettek. (Tudom tizenhárom éve nálam van). A karosszéria horpadt. Egy rendes vevő messziről szaladna, hogy ilyen autót nem. Ugyanakkor azon kívül, hogy eszi az olajat semmi baja nincsen.

Ezzel a kis példabeszéddel azt akartam elmondani, hogy a leharcoltnak tűnő autókat is meg kell nézni alaposan. A csúnya külső erős árcsökkentő tényező, ha egyébként rendben van, akkor akár nagyon jó vétel is lehet.

2022. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"900k a keret. (ebbe már szeretném,ha benne lenne az első alapvető dolgok cseréje)"


Akkor kb 600-ig nézegess autókat, mert a 300 elmegy az átíratásra, vezérlés, olajcsere, meg gumik meg még amit találnak.

2022. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Átírásra külön van keretem meg a biztosításra(illetve ezt a szüleim állják)
2022. febr. 13. 19:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Öreg autók, nagy valószínűséggel sok előző tulajjal. Tulajdonképpen bármi lehet vele, kifoghatsz egy jót is, meg egy nagyon szart is.
2022. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!