Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1,5 éves jogosítvánnyal...

1,5 éves jogosítvánnyal vontathatok valamit?

Figyelt kérdés

1,5 éve van meg a jogosítványom - eddig még nem vontattam, de most szükségem volna rá.

Robogót hoznék haza Pécsről - Velencére.

Olvastam, hogy 750 kilóig lehet vontatni kezdő B. Kat jogosítvánnyal korlátozás nélkül. Gyakorlatba mit jelent ez? Illetve ha túl lépem bevonják a jogsim? Vagy büntire számíthatok?


Válaszotokat előre is köszönöm!


2022. febr. 14. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Első 2évig nem vontathatsz.
2022. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Papíron az első két évig nem vontathatsz.


De egyébként:

-Van aki hiába teszi le a jogsit, 4 évig nem vezet, ő vontathat


Én vontattam 1 éves jogosítvánnyal, mert a helyzet úgy hozta. Kutyát nem érdekel.


Annak sincs több értelme, mikor 10 éves jogosítvánnyal szenvedsz úgy a vontatással, hogy kiröhög a fél város.

2022. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Papíron még nem, majd csak ha 2-éves a jogsid.


Amúgy kb semmi értelme ennek a szabályozásnak, ha 2 -évig nem húzol semmit, majd pedig felakasztod a futót rendesen megpakolva ugyan úgy rákkel jöjj arra hogy pontosan mik változnak miatta, pl a féktáv...

2022. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!