Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Transporter motor miért nem...

Transporter motor miért nem indul?

Figyelt kérdés

Volkswagen 2,4szivo motor kifogyott a gázolaj azóta nem indul

Kompresszió van,motor atforog

Ötlet?


2022. febr. 15. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana bele egy kis üzemanyag ha kifogyott…
2022. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kifogyott a gázolaj akkor nyilván megvan az oka. Ha töltöttetek bele utána és azért nem indul annak oka egyszerű levegős a rendszer...


Egyszerűa megoldás. Gyújtást adni neki 5 mpig várni gyújtás le majd emgint fel 5 mp gyújtás le és így tovább. Ezt kb 4-5 alkalommal csináljátok meg így az üzemanyagpumpa feltermeli a rendszert annyira hogy talán eljut addig az üzemanyag hogy eltudjon indulni. Ha így sem megy akkor kell ellenőrizni hogy el-e jut a gázolaj az adagolóig és onnan tovább oda ahová kellene még. ha az adagolóig sem ér el akkor valsóíznű a tank alján felszívta a dzsuvát és eldugult a rendszer akár a szűrőnél, akár előtte, akár utána. Vizsgálgatni kell, pepecselős de valahol el kell kezdeni. Mert egyértelmű hogy nem jut el a gázolaj oda ahová kéne, mert másképp bekéne indulni.

2022. febr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Én nem értek hozzá, nem ismerem a típust annyira😇, de biztos hogy van benne üzemanyag pumpa?

A legtöbb adagolós dízelnél, az adagolóban lévő szivattyú szívja fel a gázolajat. Ebben az esetben nem sokat segít a gyújtást fel le kapcsolgatni.

Persze vannak kivételek.🤷‍♂️

2022. febr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom ebben van-e, de amikor kifogyott nekünk a múltkor a dízelből az üzemanyag, akkor ilyen kézi pumpával kellett visszapumpálni bele az üzemanyagot. Szerintem az adagolóba.
2022. febr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!