Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Mustang Mach-E az ciki?

Ford Mustang Mach-E az ciki?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy ciki mert hogy az eredeti mustangok a legnagyobb környezetszennyező vagány autók voltak, ez meg ilyen “töketlen” vegánoknak lett kitalálva, meg a lekerekített dizájn miatt kicsit olyasmi mint egy Ford Puma, ami nyuggereknek piacra járós autó.


Ti mit gondoltok?



2022. febr. 17. 12:38
A kérdező szavazást indított:
A Ford Mustang Mach-E ciki
Semmi baj nincs a Ford Mustang Mach-E-val.
35 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Príma kis autó az, hidd el nekem... nem kell hallgatni a lealázó megjegyzésekre, ha neked tetszik.
2022. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Inkább csak értelmetlen. A Mustang sportautó, hogy még ehhez is SUV-ot csináltak.
2022. febr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem kifejezetten ciki, de én nem látom az értelmét. A Mustang egy sportautó, nem öregapám magas SUV-ja, hogy könnyebben betudjon ülni.
2022. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Nekem semmi bajom nem lenne vele, HA nem mustangnak hívnák hanem kitaláltak volna neki egy új típusnevet.
2022. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Bárcsak lenne egy ilyen ciki autóm
2022. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Kérdésem az lenne, melyik koppintja melyiket, az új Citroen C4 a Mach-E modellt, vagy pedig fordítva...? Mert a C4-et bármikor elfogadnám, de a Mustang nem kéne. De egyébként ez meg már olyan mint a Ford Puma, tudjuk milyen coupe volt az hajdanán, erre csináltak belőle egy ötajtós suv-t, aminek köze nincs elődjéhez. Itt tartunk autóiparilag.
2022. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%
Nekem a proli haverom a 15 éves 1.4es szívó astrájával konkrétan a komplett villanyautózást, mint fogalmat szólja le.
2022. febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%

Ha proli akkor hogy lehet a haverod? Te is az vagy? Tudja hogy leprolizod? Tetszik neki?


Lehet tényleg csak "haver" de nem barát.

2022. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31%
Azok mondják leginkább, akiknek soha a büdös életben nem lesz Mustangjuk. Sem elektromos, sem benzines, sem használt, új meg pláne nem. Ak olyat vesz, azt pedig nem érdekli, hogy más mit mond.
2022. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Egy a ciki, hogy Mustangnak nevezték el, amúgy maga az autó nagyon rendben van.
2022. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!