Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2.4D5 motorral szerelt Volvo-t...

2.4D5 motorral szerelt Volvo-t 2007 után mennyire érdemes venni?

Figyelt kérdés
Elég sok kilométer van bennük mert nyilván egy jó konstrukció, de megéri még?
2022. febr. 18. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet nem romlik el, de ha elromlik jobban fáj a javíttatás... Szerintem.


Ez meg hogy megéri-e... ha jó állapotban van a kiszemelt akkor igen. Mert lehet pályán is beletenni pár év alatt 400 ezret, és ha folyamatosan megfelelően karban van tartva akkor - mivel túlméretezett motor - elmegy még 2-300 ezret is akár.


Ismerősnek van egy 1.5 dci, félmillió km van benne, és az autó újszerű.

2022. febr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóképp gondolkozom, valoszinunek is tartom hogy pályára használja kb mindenki, én is oda venném. Mostani autómat le kell cseréljem, és még nem terveztem így ez az opció adódott.
2022. febr. 18. 07:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó motor, de már 15 éves és sok kilométeres.
2022. febr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyilván, de nem tudok újat venni, és szerintem egy szívó benzines is lehet szívás. Persze vennék fiatalabbat, de váratlanul jött hogy cserélnem kell így nem tudok mit kezdeni a helyzettel hogy 12-15 éves autókra tudom csak rászánni a pénzt. Meg nyilván csodákat sem várok meg 0 hiba nélküli kilométereket sem. De ebből tudok élni.
2022. febr. 18. 10:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Magyarázd el mi miatt lehet szívás szerinted egy egyszerű szívóbenzines? Mi költséges mehet tönkre benne? Se nagynyomasú, se turbó, se scr katalizátor (adblue), se kettőstömegű, se részecskeszűrő stb. Ha megbízható kell szívóbenzinest veszel, ami vagy japán pl nissan hr16de motor vagy hyundai, kia lesz. Németből pl vw 1.6 bse motorkód megbízható golf5, jetta stb, opelből 1.6 z16xer astra h, zafira stb.
2022. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Közvetlen befecskendezésű benzinesek fsi, gdi és társai akik koxosodnak mint állat, és van ha nem is akkora de nagy nyomású szivattyúja szintén, injektorok szintén tönkre tudnak menni. Egy euro4-es dízelben se részecskeszűrő se adblue nincs, mármint abban amiről szól is a kérdés. Mellesleg tudtommal ha nem is minden de elég sok benzinesben is van kettőstömegű:)
2022. febr. 18. 13:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha figyeltél volna olyanokat írtam, direkt motorkóddal, amikben nincs egyik se és sima szívócső befecskendezésesek. Nincs mit, nagyon szívesen. Ha dízelfanatikus vagy vegyél ilyet, de ne csodálkozz majd, ha költeni kell rá. Főleg az általad kérdésben említettre, mivel van legalább 2 motort kinyíró típushibája.
2022. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké Mr. Mindentudó
2022. febr. 18. 15:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Neked a subaru féle 2.0 boxer dízelt ajánlom. Nagyon jó motor az is!
2022. febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!