Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha veszek egy M-zárolt volt...

Ha veszek egy M-zárolt volt Honvédségi Uralt akkor azt hogy tudom forgalomba helyezni?

Figyelt kérdés

Az tiszta hogy adásvételivel megveszem. De viszont ciril betűs úgymond honvédségi rendszám van rajta. Biztosítást a vásárlás napjától kell megkötnöm vagyis akkor milyen rendszámra kössem meg?

Vagy mivel hogy magánszemély vagyok kap egy átlagos rendszámot vagy marad a régi?

A papírjaival minden rendben van. De viszont honvédségi zárolt volt Honvédségi rendszámmal ciril betűkkel. 🤨

Ilyenkor mivan?

De viszont van olyan Uralja is az eladónak ami magyar honvédségi rendszámmal hirdeti és adja el.

Ha megveszem akkor lehet belőle valami probléma hogyha igazoltatnak?

Mivel nem vagyok egyetlen rendvédelmi szerv tagja sem.

Vagy hogy működik ez az egész?

(Csak kíváncsi vagyok hogy működik ez de majd pontosan utána kérdezek hogy mi hogy van.)



2022. febr. 18. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ciril betűs rendszam sosem volt a honvedsegnel...
2022. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt a honvédségnél mert még az oroszok használták! A legtöbb Ural 1988-as zárolású.
2022. febr. 19. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!