Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A forgalmiba bent kellene...

A forgalmiba bent kellene lennie annak hogy az autó ideiglenesen ki van vonva a forgalomból? Gondolom kellene!

Figyelt kérdés
Nincs bent a forgalmiban,viszont az ügyfélkapun lekérdeztük a rendszámot,ott azt írja hogy ideiglenesen ki van vonva. Hogy működik ez? Rendszám is rajta volt a kocsin..

2022. jan. 11. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nincs köze a forgalmihoz
2022. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Részletesebben tudnál írni róla? Mert ezekről sajnos nincs tudomásom.
2022. jan. 11. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem motornál nem írtak bele semmit , pedig már párszor kivonattam őket
2022. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És ha jön egy vevő honnan tudja meg hogy ki van vonva a forgalomból ideiglenesen az autó? A rendszam a kocsin, az eladó nem említi.

Illetve àtmentem vele két Véda (telepített kamera) rendszer alatt. Számíthatok valami büntetésre?

2022. jan. 11. 19:38
 5/5 crudy ***** válasza:
100%
Számíthatsz, vagyis míg nem íratod át addig az előző tulajnak küldik. Bár én a véda miatt nem aggódnék. Az autót fél évre lehet kivonni majd ha szükséges ezt meghosszabbítani. Ez egy ideiglenes dolog és bármikor meg lehet tenni. Nem fogják minden alkalommal módosítani a forgalmit. A tulajnak illene szolnia de ha nem teszi ügyfélkapun le lehet kérdezni au autót rendszám alapján amit én biztos meg is tennék vételnél. Ott egyértelműen látható, hogy nincs forgalomban.
2022. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!