Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi az optimális sebesség...

Mennyi az optimális sebesség autópályán az ideális fogyasztás érdekében?

Figyelt kérdés

2022. febr. 21. 13:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
legjobb, hogy a #4 0% ra le van pontozva, ebből látszik a közönség szellemi színvonala, IQ < 80% :)
2022. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 krwkco ***** válasza:
89%

#11

Ebben a pillanatban a 4-est hárman pontozták és egyetlen pozitív sincs közöttük. Vagyis Te sem adtál rá pozitív értékelést. De ennek ellenére 80 %-os IQ-júra értékeled a közösséget, beleértve magadat is.

A valóságos helyzet az, hogy nem mindenki szokott pontozni. De a negatív hozzáállású kötözködő alakok sűrűbben adják a "nem segített" értékeléseiket.

2022. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12: elárulom, én írtam a 4-est, magamat nem tudom felpontozni
2022. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 krwkco ***** válasza:

#13

"elárulom, én írtam a 4-est, magamat nem tudom felpontozni"

Akkor kicsit trükkös a 11-es, semleges nézőpontot mutató hozzászólásod. :-)

Én nagyon ritkán szoktam pontozni. Most sem teszem.

Viszont igazad van abban, hogy ez egy nagyon jó ábra és a komment tökéletes választ ad a kérdésre.

2022. febr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ideális ott lesz, ahol a motor leginkább a nyomatékmaximuma közelében tud dolgozni. CVT váltó sem véletlen létezik.
2022. febr. 22. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
60%
110km/h
2022. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!