Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol kell áthúzni a tankoló...

Hol kell áthúzni a tankoló pisztolyt az autó másik felére?

Figyelt kérdés
Az autómnak (ha hátulról nézzük) a jobb oldalán van a tankja. A kutakon általában ugyanilyen autók fordulnak meg többségben, szóval az oszlopoktól balra lévő helyek a kelendőbbek (ha ugyancsak hátulról nézzük). Legalábbis ezt vettem észre. Ha csak 1 autó van előttem, akkor beállok a tőlem jobb oldalra eső oszlophoz, de tegnap siettem és mivel nem volt szabad hely a jobb oldalon ellenben volt szabad hely a bal oldalon, ezért ott álltam meg az autóval. Ilyenkor tövig ki kell húznom a slagot, és arra is figyelnem kell, hogy minél közelebb álljak az oszlophoz, és ne menjek se túl előre, se túl hátra. Így is alig ér el az autóig... A slagot a kocsi alatt, a hátsó kerekek mögött húzom el. De tegnap a troll (Shell kút, aki mindig helyetted akar tankolni) furán nézett rám. Nem szólt semmit. Valamit rosszul csináltam? Ugye nem szabálytalan ez a tankolás?
2022. febr. 22. 16:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de baromira röhejese.
2022. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem szabálytalan csak kb. hülyének nézett a troll, meg én is azokat akik így tankolnak.


Sokszor volt, hogy rosszul álltam be mert volt időszak amikor több autót vezettem és egyiknél bal másiknál jobb oldalt volt a betöltő.

Beálltam rosszul és kiszállás után vettem észre, hogy ezt elszúrtam szóval inkább újra beálltam a sorba mint hogy kiröhögtessem magam :)

2022. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként mögötte húzd át, ne alatta. Még jó, hogy a hátsó kerek mögött vezetted a csövet, nem fűzted be a kerekek közé.

Ha nem fél kilométerre állsz az oszloptól, akkor elér odáig.

Figyelem: a YouTube tele van ilyen bohóckodókkal, akiket elránt a „slag”.

2022. febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

én ezt mind értem.. de én nem azért álltam meg a másik oldalon mert félkegyelmű vagyok, és nem tudom melyik felén van az autómon a tank, hanem azért, mert ott volt szabad hely a többin meg nem


akkor röhöghetne bárki, ha üres kútra mennék, és rossz felén állok meg..

2022. febr. 22. 16:36
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 ha mögötte akarom áthúzni (ilyenkor kicsit előbbre kéne mennem), akkor a slagot végighúzom a kocsi hátulján. Azt meg végképp nem akarom
2022. febr. 22. 16:38
 6/16 anonim ***** válasza:
Régi amcsi kocsikon volt olyan, hogy mind a két oldalán megtankolhattad. Nem tudom, miért nem csinálnak már ilyet, nem lehet valami nagy tétel.
2022. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nem kell részletezni..úgy állj meg, hogy a kocsi hátsó lökhárítója vonalban legyen a kívánt pisztojjal...sapka kinyit, aztán tövig kihúzva már töltheted is..alatta, felette is let áthúzni, csak az macerásabb..a kutas tekintetével ne törődj. Ha adsz jattot, akkor meglátod hogy is csinálja..és nem fog a cső az autódhoz érni.
2022. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én nem égetem magam csőcibálással.. Úgy állok be hogy ott legyen az oszlopnál a betöltő.


Ha tele van, akkor megvárom.

2022. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
miért nem tolatva állsz oda
2022. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
AZ egyik ajtón be a másikon meg ki és át van húzva.
2022. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!