Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 6204.es csapágy az 62mm átmérőjű?

6204.es csapágy az 62mm átmérőjű?

Figyelt kérdés
2022. febr. 25. 13:55
 1/5 Beviz Elek ***** válasza:
95%
Beírtam a google-be és az első találatnál le voltak írva a méretek.
2022. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mit írtál be? Nagy fáradtság lett volna belinkelni? Vagy bepötyögni?

Gyökér!!!

2022. febr. 25. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, a 6 azt jelenti, hogy mélyhornyú golyóscsapágy, a 2 pedig a sorozatra utal, a 3-4 számjegy adja meg a furatátmérőt.

Ha segítséget vársz, ne gyökerezd le a válaszadókat, aztán majd talán valaki megszán.

Tipp: talán, de nem biztosan, esetleg, mintha olyan feketemágiával kellene próbálkozni, hogy beírod egymás után a 6204 számot és utána a "csapágy" szót. Mielőtt még engem is elmondasz minden szarnak, igen, természetesen rákerestem, mert hiába tanították anno gépelemekből, nem emlékeztem pontosan, a méretre utaló számnál mikor milyen megfeleltetés van, és már az első találatból kiderült...

2022. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van, nem művészet beírni a keresőbe, hogy "6204 csapágy"

Alapadatok:

Belső átmérő (d): 20mm

Külső átmérő (D): 47mm

Szélesség (B): 14mm


A csapágyak jelöléséről itt olvasgathatsz:

[link]

2022. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Beviz Elek ***** válasza:

#2

Megértem hogy vannak szakértelmet kívánó kérdések amikre a választ bonyolult megtalálni az interneten, főleg ha azt sem tudjuk merre induljunk el, ilyenkor pedig nagy segítség ha egy hozzáértő segít eligazodni. A te kérdésednél elég volt beírni a 6204-et, a google már tippelt hogy a csapágy érdekel. Rányomtam és bármilyen hihetetlen a találati listában az első és a harmadik link alatt szerepelt a méret anélkül hogy megnyitottam volna az oldalt. Szerintem nem lett volna bonyolult beked sem megtalálni az információt. Ha a válaszom miatt egy kicsit elgondolkodtál akkor örvendek, ha nem akkor viszont nem tudok mit csinálni egy ilyen buta emberrel és a válasz sem fogja megoldani a problémádat, bízd másra.

2022. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!