Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 30mm belső átmérőjű homlokcsőh...

30mm belső átmérőjű homlokcsőhöz mekkora A-head típusú 1 1/8 colos csapágyat lehetne beszerelni? Létezik ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 13. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Létezik bizony. Elég álltalános.
2019. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerintem meg nem
2019. ápr. 13. 15:58
 3/3 szlory ***** válasza:

Az 1 1/8" egy szabvány. Nem vicc és nem ad lehetőséget egyéni döntésre. Mindegyik azonos lesz. Bevallom, nem mértem le mm-re belső homlokcsövet, de nem is kellene. A beépítési magassága és egyéb dimenziói - na azok tényleg változnak, figyelni kell rájuk.


1 1/8" ~~> 28.6mm. Ennyinek KELL lennie a villanyak átmérőnek. Ehhez jön még a csapágy falvastagsága, +0.7mm (x2) esetén lenne meg a 30mm. Szerintem simán csak nem jól mérted le a homlokcsövedet. Nem pontosan 30.0mm lesz hanem több. Gondolom tolómérővel csináltad, az nem lesz tizedespontos, ha kézzel ügyeskedsz. Vagy próbáltál már beleprésel(tet)ni egy átlagos 1 1/8" os csapágyat? Megvan az eredetije?

2019. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!