Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol ingyenes a parkolás a...

Hol ingyenes a parkolás a gellért hegy alatt?

Figyelt kérdés

Éveken át parkoltam a ménesi úton, ahol ingyenes (volt?) A parkolás. December elején elköltöztem onnan, majd most február végén vissza a közelbe.

Ugyanoda parkoltam, majd most hétvégén ahogy mentem az autóhoz, öt pótdój zacskó várt rám...


Parkolóóra nincs kihelyezve.


Megnéztem valami szar applikációt, ami azt jelzi, hogy az egézs ménesi út fizetős lett.


De azt valahogy nem találom neten, hogy akkor még is hol ingyenes?

A bartók béla út elején lakok most, és nem baj ha akár 15-20 percet kell sétálni az autóhoz, mert nagyon ritkán használom.


Tudnátok segíteni akárhogyan, akár megmondani, hol van ingyenes utca, vagy hogy kutathatnám ki neten?

Akárhogy fogalmazom meg, a google csak a parkolós zónákat hozza ki, de küzd az ellen, hogy az ingyenes utcákat megmutassa.


Előre is köszönöm.



2022. febr. 26. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami nem fizetős zóna, az nyilván ingyenes.
2022. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a Rezeda végig ingyenes(ja elférsz) én a végén szoktam parkolni, és lemegyek a lépcsőn.
2022. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

há lomizni mész more?

nincs ingyé

2022. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!