Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2005-ös Suzuki Swift esetében...

2005-ös Suzuki Swift esetében mi okozhatja azt, hogy kettőbe, háromba váltást követően ha gázt adok, akkor erőteljesen rángat, akadozva halad az autó?

Figyelt kérdés
Az elmúlt tíz évben ilyen nem volt jellemző. 5 éven belül volt cserélve a kuplung.

2022. febr. 27. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

A fordulat ilyenkor nem ugrál fel-le? Ha ugrál akkor szerintem a porlasztóval lesznek problémák..


5 év óta hány km vezettél le?

2022. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Más fokozatban nem csinálja? Gyertya, gyújtáselosztó rendben?
2022. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krwkco ***** válasza:
52%

Szerintem ez nem a fokozattal függ össze. Próbáld ki, hogy 4-esben hagyod alapjáratig lassulni az autótó és adsz egy közepes vagy 3/4 gázt. Szinte biztos, hogy akkor is rángatni fog.

Más: A kérdésben azt sem írtad meg, hogy benzines vagy dízel. Ebből feltételezem, hogy nem nagyon értesz az autókhoz. A legjobb, ha elviszed egy autószerelőhöz vagy szervízbe.

2022. febr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Évszázad híre, elromlott egy Suzuki Swift... ezt inkább ne reklámozd, még elfordulnak a hívek, esetleg töröltetik a fanatikusok a kérdésedet!!
2022. febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
rossz a váltó vagy falábú vagy
2022. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 krwkco ***** válasza:

Sajnos a kérdező nem fogalmaz elég világosan. De ezt írja:

"kettőbe, háromba váltást követően ha gázt adok"

Ez nekem azt jelenti, hogy már berakta az új sebességbe, felengedte a kuplungot és gyorsítani akart, amikor rángatni kezdett.

Ha jól gondolom, akkor ez nem valtó, és nem kuplung. Mert akkor meg azt írta volna, hogy felbőgött a motor.

Én azt tippelem, hogy a rángatás akkor jön elő, amikor alacsony fordulatról gyorsít. És akkor ez benzinesnél kezdődő gyujtáshiba.

2022. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!