Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kiürült 5 literes motorolajos...

Kiürült 5 literes motorolajos kannát lehetne benzin tárolásra használni? +Mivel lehet kimosni az olajat belőle?

Figyelt kérdés

2022. márc. 8. 10:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%
Van
2022. márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
75%
#10, igen, van.
2022. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Van, de van 4 literesem is, akkor az is birja a benzint ezek szerint :)
2022. márc. 10. 08:32
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Megy a spájzolás? :D

Igen bírja.

2022. márc. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
még nem megy majd május elején amikor jön a 800 ft-s benzin
2022. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek a médiának, most is sorok álltak a kutakon, nézem van ahol bezárt kút mert 'Üzemanyag elfogyott, holnap jön a szállitmány'. Ha tankolni akarok és NINCS akkor cseszhetem, ott álljak az út szélén? Nem fog vigasztalni a sok magyarázat. Az autódnak magyarázd meg ha menni kell hogy nincs benzin... Jobb félni mint megijedni. AKi vár májusig, és bizik benne hogy tud tankolni az járjon üres tankkal, aztán majd lehet meg fog lepődni :)
2022. márc. 10. 17:20
 17/24 anonim ***** válasza:
32%

Pont az ilyenek miatt van arra esély, hogy nem fogok tudni tankolni, ha szükséges lesz.

Eddig mindenki 2000-ért tele tankolt. Nem törtenne semmi sem, ha a sok hülye nem akarna besp@jzolni az amúgy romlandó üzemanyagból több száz litert.

Ma fél órát álltam a kúton, mert nem akartam már hazatolni a kocsit. A sok, kannába tankoló idióta miatt külön bele kell kalkulálni a várakozást, ha tankolni akar az ember😤

Persze miattuk már sok helyen csak 10-20 litert lehet, de még ott is sorok vannak.

2022. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
34%
na ennek már az is baj ha valaki tartalékol
2022. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Megnézem hogy az én 5 literem miatt nem tud valaki tankolni :) Akinek fűnyírója, bozótvágója, láncfűrésze, mezőgazdasági vagy csak háztáji gépei vannak, pláne vidéken ugye ott mindenkinek van otthon egy-két hordó / kanna nafta... Ha elmegy valaki erdőre fát vágni hogy télen legyen otthon tüzelője, az is kannában viszi a naftát, de persze 'a sok hülye kannába tankol'... Most van fizetés is sok helyen, szerintem ilyenkor amúgy is többet/többen tankolnak, a Covid járvány alatt még boltba is ritkábban mentem de akkor bevásároltam kb 1 hétre előre amit lehetett. Nem értem miért baj ha az emberek tankolnak kb 1 autóüzemanyag-tanknyi benzint/gázolajat pluszba... Aki IBC tartályba meg ahogy olvasom nejlonzacskóba tankol, az mondjuk már kicsit érdekesebb szitu....

Aki meg abból él hogy szánt vet arat, az meg persze hogy próbál spájzolni. Lájkolom a tegnap esti döntést, hogy a külfödi fuvarozók ne itt tankoljanak. Lesz itt benzin a polgárnak, megoldják. Aki meg mást mond a rendőrség rémhir terjesztés miatt megbünteti (ez is tegnapi ugye), úgyhogy mindenki vigyázzon mit ir mert jön a gonolatrendőrség nemsokára :)

2022. márc. 11. 06:45
 20/24 A kérdező kommentje:
*gondolatrendőrség
2022. márc. 11. 06:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!