Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus Mk1-en hogyan...

Ford Focus Mk1-en hogyan tudom kitakarítani a lefolyókhoz, levélfogó alá összegyűlt saras levél és termés maradékot?

Figyelt kérdés

Sajnos nem találtam semmi videót/útmutatót a neten.

Le kell szerelnem az ablaktörlő szerkezetet?

Ezt hogyan és mivel tudnám megtenni?

Köszönöm!


2022. márc. 11. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
nem MK1-nél, hanem bármilyen autónál: Amit tudsz, szedjél ki, a többit lazítsd fel minél kisebb darabokra és slagal, bő vízzel mosd ki. A nagy vízmennyiség leviszi a koszt, nem fog eldugulni így.
2022. márc. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De hogyan tudom kiszedni? Azt a műanyag levélfogót szeretném leszedni.
2022. márc. 11. 11:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagynyomású mindent is visz. Egyébként tudtommal néhány torx csavar fogja, a motorháztető alatt tudod megnézni hátul.
2022. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ablaktörlő rudakat le kell szedni aztán a műanyag borítást már letudod venni. Annyi hogy ne tiszta erőből feszegesd le mert ha jól emlékszem patentok fogják amit így könnyen eltörhetsz.


Az ablaktörlő rudat ha kicsavaroztad de nem tudod levenni a tengelyről akkor csapágylehúzóval szépen letudod venni, előtte javaslom hogy fújd be WD-40 el és hagyd ázni pár percig.


Kitakarítani a dzsuvát meg úgy tudod hogy amit lehet kézzel szedj ki belőle ha száraz akkor porszívóval porszívózd ki amennyire tudod. A többit meg bő vízzel át kell mosni hogy letudjon folyni.

2022. márc. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Még egy kérdésem lenne! Az ablaktörlőt hogyan tudom leszedni?

Simán lejön húzásra? Azon nem látok semmi csavart, csak kijön a szerkezet a rácstól.

2022. márc. 11. 11:41
 6/6 A kérdező kommentje:

Áh,szóval az simán lehúzható .

Nagyon szépen köszönöm Nektek a segítséget!

2022. márc. 11. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!