Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinyomott kuplungnál van egy...

Kinyomott kuplungnál van egy kis hangja, szerintem kinyomó csapágy. Mennyire sürgős a csere?

Figyelt kérdés
Ha így hagyom lesz valami komolyabb gondja? Engem nem zavar, de nem akarom tönkretenni a kocsit.
2022. márc. 11. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem tényező
2022. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha felerősödik a zaj, érdemes ránézni mindenképp.
2022. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Picit fent is fog, amíg működik és nem csúszik használható vagy érdemes lenne minél előbb cserélni? Nem zavar igazából és most nincs felesleges 80 ezrem. Ha nagyon muszáj akkor szeretném csak cseréltetni.
2022. márc. 12. 21:06
 4/4 Szolovjov ***** válasza:
Nekem egyszer úgy megszorult a kinyomó csapágy, hogy az érintkező felületen körbefűrészelte a tányérrugókat egészen addig míg átszakadt rajta. De ez szélsőséges példa, ennek bőven volt előjele. Szóval amíg csak kis hangja van, de nem nyikorog és nem érzel a kuplung pedálon lüktetést, addig nem nagy a baj.
2022. márc. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!