Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elképzelhető hogy emiatt nem...

Elképzelhető hogy emiatt nem indul a robogóm?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy ma reggel nem indult a Yamaha Jog robogóm. Szerintem olyan fél liter benzin lehet még benne, egy kicsit a piros szélén van a mutató. Lehet ez már nem elég neki? Nem régen vettem, és még csak ismerkedem vele, eddig pöcre indult önindítóval is, tegnap egész nap mentem vele de nem gondoltam volna hogy ennyire kifogyott volna. Nem világított piros fény vagy ilyesmi. Vagy más baja is lehet? Majd délután megtankolom.


Köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 13. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Jog-ok nagyon hamar jelzik h kifogyóban a tank, általában ha nem mutat semmti, még akkor is van benne kis tartalék, de ezt nem jelzi külön, de benézel a tankba és látod. Hogyan indítottad? Önindító? forgatta rendesen a motort? Vagy berugást próbáltad? (nem alkohollal:D )
2010. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Berugással próbáltam. Az akkuja nem egy nagy szám, ritkán működik, mert gyenge az akkuja. mindig berugással indítom, de most még egy pillanatra sem indul, nem is hörög, mintha kihúzott kulccsal rugdosnám:S
2010. szept. 13. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor viszont gyertyát vedd ki. HA rugdosás után benzines, akkor ellenőrizd a szikrát (gyertyapipát rádugod a gyetyára, vmi fémhez érinted a blokkon, vagy vázon, és önindítózól, vagy vkit megkérsz h rugdossa.
2010. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mikor használtad utoljára? olaj, olajcsere?
2010. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Naponta használva van. Tegnap amikor reggel indítottam, akkor nem indult, de előtte való napokban hibátlanul pöcre indult mindig. Aztán tegnap amikor hazamentem, megint indult, és ma reggel is. Szóval csak tegnap reggel nem volt hajlandó beindulni. Lehet a berúgásnál, nem elég nagy lendülettel indítottam, nem tudom. Most megint jó, azzal jöttem melóba. (Tegnap jöttem kocsival:))

Lehet tényleg szét kéne szedni kipucolni gyertyát, ilyesmit, de én még ilyet nem csináltam, nem értek hozzá sajnos. Majd kérek valakitől segítséget a környezetemben, aki ért hozzá.


Köszönöm a válaszokat!

2010. szept. 14. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!